Xs max | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

24 Korr 12:44 ,

XS MAX 64GB

495 EUR

22 Korr 09:52 ,

Xs max 256GB

650 EUR


Në fillim