galaxy note | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 795
Huawei , 2
Sony , 2
Alcatel , 1
HTC , 1
LG , 1
Motorola , 1
20 Nën 11:55 ,

samsung note 9

280 EUR

05 Nën 20:05 ,

Samsung note 4

65 EUR Price Reduced

Në fillim