Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

hauwei - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe hauwei,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj hauwei Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Nën 12:09 Telefona celular , Ferizaj

180

180 EUR

08 Tet 12:33 Telefona celular , Ferizaj

Samsung m10 shum i rujten

80 EUR Price Reduced

13 Sht 10:59 Telefona celular , Ferizaj

shes samsung s9

115 EUR

13 Maj 22:26 Telefona celular , Prizren

u SHITE

04 Maj 11:38 Telefona celular , Prizren

Shitet

180 EUR

09 Shk 13:04 Telefona celular , Prizren

HAUWEI

55 EUR

27 Tet 17:30 Telefona celular , Pejë

Hauwei 128gb

135 EUR Price Reduced

19 Sht 20:29 Telefona celular , Ferizaj

Hauwei p30 pro

450 EUR

06 Sht 20:27 Telefona celular , Gjilan

Iphone 7

160 EUR

28 Korr 10:14 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shitet telefoni

45 EUR

23 Mar 12:37 Telefona celular , Lipjan

Hauwei p20 lite

130 EUR

11 Mar 19:48 Telefona celular , Fushë Kosovë

shitet

1 EUR

23 Shk 20:19 Telefona celular , Ferizaj

Hauwei Mate 10

150 EUR

30 Jan 13:55 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p20 pro

340 EUR

17 Jan 17:09 Telefona celular , Therandë

Shiten

50 EUR

23 Sht 16:17 Telefona celular , Klinë

Shes Telefoni Hauwei

35 EUR

08 Korr 09:44 Telefona celular , Prizren

telefon celular

55 EUR

07 Korr 11:22 Telefona celular , Prizren

Telefon

55 EUR

07 Korr 10:49 Telefona celular , Prizren

Telefon

55 EUR

23 Mar 18:49 Telefona celular , Ferizaj

shiten 5 telefona

120 EUR

07 Shk 23:28 Telefona celular , Prishtinë

Shitet ose ndërrohet Hauwei P10

180 EUR

21 Jan 20:31 Telefona celular , Drenas

Shitet apo ndrrohet me ekran j2

21 Sht 20:12 Telefona celular , Mitrovicë

Huawei

280 EUR

15 Maj 23:07 Telefona celular , Vushtrri

Huawei y5

95 EUR Price Reduced

05 Shk 22:11 Telefona celular , Ferizaj

Iphone

19 Jan 15:24 Telefona celular , Ferizaj

shitet hauwei

60 EUR

07 Jan 15:58 Telefona celular , Ferizaj

hauwei

40 EUR

27 Dhj 23:01 Telefona celular , Malishevë

shes telefonin

150 EUR

14 Nën 09:07 Telefona celular , Prizren

Hauwei p10 plus

01 Tet 20:46 Telefona celular , Prizren

Me marrveshje

25 Gush 22:07 Telefona celular , Mitrovicë

Shes HAUWEI p8 lite 2017

140 EUR

28 Qer 16:16 Telefona celular , Fushë Kosovë

hauwei

390 EUR

19 Qer 18:03 Telefona celular , Gjakovë

samung

30 Mar 15:09 Telefona celular , Ferizaj

Huawei 2016

80 EUR

18 Nën 14:03 Telefona celular , Ferizaj

Hauwei

45 EUR

16 Tet 17:59 Telefona celular , Ferizaj

Tel te ndryshem

24 Gush 14:01 Telefona celular , Prizren

Hauwei p6 2gb ram

95 EUR Price Reduced

14 Gush 21:05 Telefona celular , Prishtinë

Ndrroj Huawei

10 Gush 23:48 Telefona celular , Rahovec

Hauwei Urgjend!

60 EUR

05 Gush 11:10 Telefona celular , Prizren

Tel hauwei

06 Maj 16:41 Telefona celular , Prizren

Shes Hauwei

45 EUR

01 Pri 14:35 Telefona celular , Prizren

Hauwei Vivax

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj hauwei | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione