Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

huawei p30 pro - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe huawei p30 pro,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj huawei p30 pro Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:11 Telefona celular , Gjilan

Huawei p30 pro 8gb

280 EUR

27 Sht 10:29 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P30 Pro 8/128gb

250 EUR

24 Sht 20:36 Telefona celular , Prizren

P 30 Pro 6/128

195 EUR

14 Sht 23:25 Telefona celular , Viti

Blej Huawei p30 pro per pjes

1 EUR

09 Gush 23:04 Telefona celular , Prishtinë

HUAWEI P30 PRO 8/256GB

250 EUR

21 Qer 01:45 Telefona celular , Prizren

Huawei p30 pro

180 EUR Price Reduced

28 Maj 08:03 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 11 pro max

315 EUR

25 Pri 16:03 Telefona celular , Gjilan

Huawei P30 PRO 128 G, 8 G: RAM

240 EUR Price Reduced

11 Shk 19:12 Telefona celular , Pejë

Shes Huawei P30 Pro

190 EUR Price Reduced

23 Dhj 08:01 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p40 pro

380 EUR

01 Dhj 23:14 Telefona celular , Prishtinë

OUKITEL WP15 / 8 gb ram / 128 Gb rom

250 EUR Price Reduced

16 Nën 14:44 Telefona celular , Prizren

Huawei P30 PRO 6 /128gb

02 Tet 23:56 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P30 Pro

320 EUR Price Reduced

15 Sht 02:22 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p30 pro

210 EUR

11 Sht 01:52 Telefona celular , Viti

Huawei P30 Pro

225 EUR

08 Sht 16:46 Telefona celular , Prizren

Huawei P30 pro

300 EUR

30 Gush 23:42 Telefona celular , Drenas

Huawei P30 Pro

330 EUR

13 Gush 15:16 Telefona celular , Drenas

Huawei P30 Pro 128Gb

370 EUR

11 Gush 21:35 Telefona celular , Fushë Kosovë

iphone 8plus 64 giga

220 EUR

05 Korr 08:12 Telefona celular , Prizren

U shittt

290 EUR

19 Qer 19:58 Telefona celular , Prizren

Huawei P30 PRO 6 /128gb

17 Qer 22:15 Telefona celular , Prizren

U shittt

255 EUR

31 Maj 23:29 Telefona celular , Prizren

Huawei P30 PRO 8gb me 128 gb

280 EUR

20 Maj 23:38 Telefona celular , Prizren

Huawei P30 PRO 8gb me 128

230 EUR

09 Maj 16:32 Telefona celular , Prishtinë

SHITET HUAWEI P30 PRO 8/128

315 EUR Price Reduced

04 Pri 17:14 Telefona celular , Prizren

u shittt

290 EUR

07 Mar 17:45 Telefona celular , Mitrovicë

Huawei P30 pro

300 EUR

06 Mar 16:24 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P30 pro 8/256

1 EUR

01 Shk 19:40 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P30 Pro 256GB

1 EUR

16 Jan 22:26 Telefona celular , Prizren

Huawei p30 Pro (256/8) perfect

330 EUR

08 Dhj 19:34 Telefona celular , Ferizaj

Huawei p20 pro 128gb 6 ram

200 EUR

06 Nën 16:45 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy S9+

190 EUR

12 Tet 08:37 Telefona celular , Prizren

U shittt

295 EUR

05 Tet 08:51 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P30 pro

289 EUR

03 Tet 11:17 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P30 pro

289 EUR

23 Gush 09:29 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p30 pro 8/128

320 EUR

09 Korr 13:11 Telefona celular , Lipjan

Huawei P30 Pro

340 EUR

12 Qer 23:13 Telefona celular , Lipjan

Huawei p30 pro

31 Maj 23:42 Telefona celular , Vushtrri

huawei p30 pro sikilur i ri

370 EUR

03 Maj 21:38 Telefona celular , Prizren

Huawei p30 pro

250 EUR

14 Pri 08:08 Telefona celular , Prizren

u shitt

260 EUR

02 Pri 17:57 Telefona celular , Vushtrri

Huawei p30pro

340 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj huawei p30 pro | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione