Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iphon x - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 27
Huawei , 5
Nokia , 3
Sony , 3
Motorola , 1
Mobile , 1
Lenovo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iphon x , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj iphon x Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 14:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Ferizaj

Iphon X 64 gb

120 EUR

24 Mar 09:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Pejë

Iphone 12 NEW

275 EUR

19 Mar 23:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Prishtinë

Nokia

1 EUR

27 Shk 16:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Pejë

Iphone 11 Pro Max 256GB

290 EUR

07 Jan 19:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Viti

Shitet telefon samsung

100 EUR

15 Nën 07:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Fushë Kosovë

Shitet Iphon X

180 EUR

10 Nën 22:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy S23 Ultra CE 256/12

820 EUR

25 Tet 11:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256 CE

860 EUR

19 Tet 01:41 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10e  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy S10e 128/6

75 EUR

18 Tet 08:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung S23 Ultra CE 256/12

860 EUR

28 Sht 11:28 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prishtinë

AKCION Xiaomi Mi 10t Pro **8/256**

260 EUR Price Reduced

11 Sht 01:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Ferizaj

Shitet

150 EUR

08 Sht 00:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

Shitet IPAD 11 pro nga Zvicrra CE����

800 EUR

06 Sht 14:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

Shitet ipad 11 pro 2021 M1 chip 128Gb

800 EUR

20 Gush 12:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Lipjan

Shitet iphon x

100 EUR

23 Korr 01:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Ferizaj

Shitet mundesi ndrrimi me iphon x ose xr

135 EUR

11 Korr 12:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Viti

Shitet telefoni samsung galaxy s22 ultra

800 EUR

08 Korr 10:08 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shitet telefoni nokia 5.4

120 EUR

03 Korr 15:06 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Ipad Apple Are2 16 giga

139 EUR

17 Qer 18:40 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Prishtinë

OnePlus Nord CE 3 Lite i ri me kuti

250 EUR

05 Qer 04:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Tabllet samsung note me laps.

69 EUR

16 Maj 12:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Tabllet tab 4 5.0 android.

59 EUR

24 Pri 19:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Ferizaj

Iphon X

175 EUR

24 Mar 08:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 08:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

Iphone 13 pro max

180 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

05 Shk 14:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

Shes Iphone 11 pro max gold CE

330 EUR

28 Jan 11:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

iPhon X Ce 64GB

180 EUR

26 Jan 19:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

iPhone X 64 GB

150 EUR

22 Jan 19:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

U shitt flm

20 Jan 12:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

Iphon X CE 64.gb

150 EUR Price Reduced

17 Jan 21:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

U shittt

10 EUR Price Reduced

16 Jan 22:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

U shitt iphon x

170 EUR

11 Jan 16:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

Iphon x 64 gb.ndrrim i munshem

170 EUR Price Reduced

09 Jan 23:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Ferizaj

Shitet

1 EUR

04 Jan 17:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

Iphon x 64 gb.Ndrrim i munshem

190 EUR

08 Dhj 09:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

Shes

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iphon x | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione