Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pixel 5 - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 39
Nokia , 8
Sony , 5
LG , 4
Google , 3
Alcatel , 2
Asus , 2
Lenovo , 2
Acer , 1
HTC , 1
Huawei , 1
VK Mobile , 1
Apple , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pixel 5,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pixel 5 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Gush 13:08 Telefona celular , Prishtinë

Honor Magic 5 Pro 12/512GB

1 EUR

26 Qer 04:25 Telefona celular , Pejë

Samsung s8 u shit ja paft hajrin flm merrjep

150 EUR Price Reduced

22 Maj 15:01 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5

3 EUR

03 Dhj 11:01 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 14 pro Max

520 EUR

01 Nën 00:50 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 13 Promax

9 EUR

13 Tet 13:37 Telefona celular , Gjilan

Google Pixel 4A 5G i Ri

380 EUR

23 Sht 12:42 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5

1 EUR

20 Sht 13:09 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5 5G

380 EUR

10 Sht 12:46 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 13 Promax

1 EUR

28 Mar 16:59 Telefona celular , Prishtinë

iPad Pro 5th 12.9inq

1 EUR

29 Jan 01:08 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 7 nga Zvicrra 128gb��

115 EUR

28 Jan 19:48 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy A02 32GB ����

95 EUR

28 Jan 19:32 Telefona celular , Prishtinë

Nokia 7.1 Android One 64GB ����

80 EUR

07 Jan 15:34 Telefona celular , Prizren

Google pixel 4

250 EUR

30 Dhj 13:25 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S21 Plus

700 EUR

28 Dhj 14:59 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Note 20Ultra 5G

3 EUR

21 Dhj 07:44 Telefona celular , Prishtinë

�� Samsung Galaxy Grand Prime ��

55 EUR

27 Tet 08:26 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5

449 EUR Price Reduced

26 Gush 22:03 Telefona celular , Prishtinë

��Samsung Galaxy J4+��

80 EUR

29 Qer 14:27 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5 OFERTTT

499 EUR

14 Qer 18:42 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5

539 EUR

12 Qer 12:44 Telefona celular , Fushë Kosovë

SAMSUNG GALAXY J4+

80 EUR

08 Qer 16:18 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5

549 EUR

08 Qer 01:01 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5

550 EUR

04 Shk 12:01 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 7 32GB

115 EUR

04 Shk 12:00 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 7 32gb

115 EUR Price Reduced

17 Dhj 20:28 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5 128GB

17 Dhj 09:45 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5 - 4a

16 Dhj 23:41 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5/4X/4A

16 Dhj 23:33 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5/4X/4A

07 Dhj 12:39 Telefona celular , Prizren

Google pixel 3a XL

350 EUR

30 Sht 10:39 Telefona celular , Prizren

For Sale:

1 000 EUR

13 Maj 15:43 Telefona celular , Prishtinë

����Samsung Galaxy S4����

55 EUR

11 Nën 18:51 Telefona celular , Prishtinë

• IPHONE 7 plus 32 gb •

280 EUR

29 Tet 09:57 Telefona celular , Prishtinë

ULEFONE X 4gb ram 64gb rom

145 EUR

07 Sht 09:35 Telefona celular , Prishtinë

---- Iphone 6s 16gb ----

120 EUR Price Reduced

23 Gush 13:23 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy Alpha 32 GB, 2 GB RAM

30 EUR Price Reduced

01 Mar 19:14 Telefona celular , Gjilan

XIAOMI MI MIX 2S ME WIRELESS CHARGING

330 EUR

20 Jan 12:56 Telefona celular , Prishtinë

---> Iphone 5s 16gb i zi <---

65 EUR

15 Jan 20:10 Telefona celular , Ferizaj

Samsung A6 plus

230 EUR

01 Jan 14:25 Telefona celular , Prishtinë

---> Iphone 5s 16 giga perfekt <---

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pixel 5 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione