s10 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 198
Huawei , 3
BenQ , 2
Lenovo , 2
17 Qer 17:35 ,

Shitet

500 EUR

16 Maj 21:25 ,

Samsung s10e

300 EUR


Në fillim