s20 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

24 Sht 16:47 ,

Samsung S20

620 EUR Price Reduced

10 Gush 21:55 ,

Samsun s20

750 EUR

18 Qer 10:41 ,

Galaxy S20 Ultra 5G

1 260 EUR


  • s20 në kategorinë Telefona celular
  • S20 në kategorinë All Category
  • S20 në kategorinë Telefona celular
  • s20 ultra në kategorinë Telefona celular
  • s20 ultra në kategorinë All Category

Në fillim