Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

s20 - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe s20,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj s20 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 19:58 Telefona celular , Skenderaj

Shitet telefoni - Samsung

71 EUR

20 Sht 11:36 Telefona celular , Prishtinë

samsung s20 plus

279 EUR

02 Sht 22:19 Telefona celular , Pejë

Samsung galaxy s20 12ram

100 EUR

30 Gush 17:41 Telefona celular , Pejë

Samsung S20 FE

170 EUR

18 Gush 03:58 Telefona celular , Prizren

Iphone 11pro

1 EUR Price Reduced

11 Gush 12:44 Telefona celular , Prizren

Shitet telefoni urgjent

210 EUR

28 Korr 14:00 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s20 fe

200 EUR

24 Korr 09:04 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s20 fe

220 EUR

24 Korr 03:26 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s20 fe

200 EUR

21 Korr 18:31 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy s20 Fe

270 EUR

19 Korr 16:55 Telefona celular , Prizren

U shittt

330 EUR

19 Korr 13:08 Telefona celular , Prizren

U shittt

70 EUR

22 Qer 06:59 Telefona celular , Gjilan

Samsun Galaxy S20+

330 EUR

17 Qer 16:41 Telefona celular , Ferizaj

Samsung s20 128/8Gb

220 EUR

12 Qer 18:17 Telefona celular , Therandë

Shitet

320 EUR

07 Qer 19:45 Telefona celular , Prizren

samsung s20 ultra 5G

320 EUR

30 Maj 18:06 Telefona celular , Prizren

samsung s20 ultra 5G

360 EUR

30 Maj 14:40 Telefona celular , Prizren

samsung s20 ultra 5G

360 EUR

28 Maj 17:22 Telefona celular , Prishtinë

Shes S2 fe 128 Gb 6GB ROM

230 EUR

28 Maj 13:26 Telefona celular , Prizren

Samsung S20 Ultra

380 EUR

28 Maj 08:03 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 11 pro max

315 EUR

27 Pri 12:51 Telefona celular , Prishtinë

samsung s20 plus

285 EUR

07 Pri 12:31 Telefona celular , Prishtinë

samsung s20 plus

285 EUR

27 Mar 16:44 Telefona celular , Prishtinë

OFERTË SAMSUNG S20 ULTRA + IPAD GRATIS

350 EUR

26 Mar 14:58 Telefona celular , Prizren

I shittt

350 EUR

12 Mar 19:36 Telefona celular , Gjilan

S20 plus

299 EUR

07 Mar 18:21 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy s20 5G ��

220 EUR

06 Mar 11:25 Telefona celular , Ferizaj

Shitet s20 ultra

310 EUR

01 Mar 09:59 Telefona celular , Ferizaj

Shitet samsung s20 ultra 5G

320 EUR

28 Shk 01:09 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung s20

390 EUR

18 Shk 12:39 Telefona celular , Ferizaj

Samsung galaxy s20 ultra 5g

250 EUR

07 Shk 18:06 Telefona celular , Viti

Samsung s20

270 EUR

01 Shk 14:34 Telefona celular , Prizren

S20 fe 6/128

300 EUR

29 Jan 17:46 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S20 Plus 8/128

280 EUR

27 Jan 06:33 Telefona celular , Ferizaj

Samsung S20 plus

280 EUR

23 Jan 15:59 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung S20FE 128 GB

220 EUR

21 Jan 11:02 Telefona celular , Prizren

samsung s20+ (128/8) si i ri

369 EUR

20 Jan 17:13 Telefona celular , Besianë

Samsung Galaxy S20 FE

200 EUR

20 Jan 11:34 Telefona celular , Ferizaj

Samsung S20+

280 EUR Price Reduced

06 Jan 10:21 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy s20

300 EUR

26 Dhj 15:36 Telefona celular , Shtime

Samsung S20 FE

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj s20 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione