klima | Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe klima,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj klima Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:38 ,

Touran 2.0 tdi DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 ,

Ford Focus 2.0 TDCi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 ,

Skoda superb 2.0 tdi 4X4

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 ,

Passat 2.0 tdi 4X4

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 ,

Passat 3C 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 ,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 ,

Golf 6 1.6 tdi 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 ,

Touran 2.0 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:35 ,

Opel astra 1.7 cdti

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

Fiat doblo 1.6 D 2010

5 450 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 ,

VW BORA 1.9 TDI 4 MOTION

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:01 ,

Tiguan 2.0 TDi 4 MOTION i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:01 ,

VW TOURAN 2.0 TDI BMT i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:00 ,

OPEL Meriva 1.7 CDTI i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:00 ,

SKODA Fabia 1.6 TDi i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:00 ,

Seat Ibiza 1.6 TDi - i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 ,

u shit u shit flm MERREJEP

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 ,

u shit u shit flm MERREJEP

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 ,

u shit u shit flm MERREJEP

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 ,

u shit u shit flm MERREJEP

15 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:30 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:10 ,

Berlingo 2.0 hdi klima

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:35 ,

Zafira TOURER 2.0 CDTI Automatik 7 Ulse INOVATION

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 19:39 ,

Jetta 1.9 TDI

1 150 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:19 ,

Oferte per marakli

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Maj 12:14 ,

Mercedes B Class 2.0 CDI Automatik model 2006

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:13 ,

Mercedes B Class 2.0 CDI Automatik model 2006

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:04 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI Bluemotion model 2016

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 12:04 ,

Mercedes B Class 2.0 CDI Automatik model 2006

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 12:02 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI 6 shpejtsi Bluemotion model 2016

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 12:01 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI Bluemotion model 2016

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 12:01 ,

Vw Polo 1.2 TDI 55kw model 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 20:43 ,

Citroen Xsara Picasso 2.0. B&P A-matic 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 16:29 ,

VW GOLF VI 1.6 TDi - i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:29 ,

VW PASSAT 2.0 BlueMotio i sa po DOGANUR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 13:35 ,

2X VW Caddy MAXI 1.6 TDI 105PS

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 09:47 ,

Skoda fabia 1.4 TDI 2009 E DOGANUAR

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 09:46 ,

Opel meriva 1.3 dizel 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj klima | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

klima Klima Klima klima Klima klima Klima Klima

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione