Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

IMT - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe IMT , kategori , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj IMT Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:39 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Bicikleta

1 EUR

16 Maj 16:17 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

IMT 539

3 400 EUR

04 Maj 21:27 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

Imt 539

15 Pri 15:35 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Gjilan

Qizme imt 558

15 Pri 15:13 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

Dhemzor i menjaqit imt 539

15 Pri 15:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Gjilan

Klipa IMT 539

02 Pri 12:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Gjilan

Shitet traktori IMT 558

4 800 EUR

27 Mar 10:48 Libra dhe Revista  ·  Gjilan

Fjalor elektronik interaktiv

10 EUR Price Reduced

09 Mar 23:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Gjilan

IMT 533

3 000 EUR

12 Shk 20:48 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Gjilan

Imt 533

08 Shk 22:04 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Gjilan

IMT 542

01 Shk 22:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Gjilan

IMT 533

3 000 EUR

25 Jan 12:21 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Gjilan

Rimorkio per imt 509

700 EUR Price Reduced

22 Jan 15:27 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Sport dimëror/ujor  ·  Gjilan

Ski

1 EUR

11 Jan 12:02 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

Ferguson IMT 539

1 EUR

28 Dhj 18:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

Shitet 539

3 200 EUR

09 Dhj 13:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Gjilan

Shitet imt 509

700 EUR

02 Nën 21:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Gjilan

Shitet 533

1 600 EUR

23 Tet 04:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

Imt 539

3 000 EUR

13 Tet 19:52 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Blej fergusan 539

1 EUR

12 Tet 20:16 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Gjilan

Imt 509 i ri

1 700 EUR

09 Tet 11:56 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Gjilan

Shes IMT 533

2 700 EUR

15 Sht 20:32 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

Fargusan imt 539

04 Korr 17:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

Imt 539

3 300 EUR

13 Qer 20:15 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Gjilan

shiten

06 Qer 20:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Gjilan

Shitet

1 350 EUR

03 Qer 22:45 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Branik per imt 542

12 Maj 22:18 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Gjilan

Imt 558, pneumatska sejalica za kukuruz i rotaciona kosa

9 500 EUR

26 Pri 21:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Gjilan

Shiten branikt per imt 542

17 Mar 23:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Gjilan

Blej imt 539

02 Mar 13:58 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

imt 539 1998 viti RKS 1 viti

3 600 EUR

01 Shk 16:14 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

imt 539 1998 viti RKS 1 viti

3 600 EUR

13 Jan 20:48 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Gjilan

Traktor IMT 542

3 400 EUR

13 Jan 20:48 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Gjilan

Traktor IMT 542

3 400 EUR

11 Jan 17:18 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  TAFE  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

IMT 539

03 Jan 00:35 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Gjilan

Kultivator 509 me rimorkio

1 300 EUR

02 Jan 21:14 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  TAFE  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

IMT 539

4 300 EUR

10 Dhj 20:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

imt 539 1998 viti RKS 1 viti

3 500 EUR

05 Dhj 22:35 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

imt 539 1998 viti RKS 1 viti

3 500 EUR

22 Nën 12:48 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

Shitet IMT 539

4 200 EUR

21 Nën 10:46 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

Shes TRAKTORIN

1 EUR

10 Nën 12:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  TAFE  ·  42 DI  ·  Gjilan

IMT 533

3 000 EUR

08 Nën 18:04 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

imt 539 1998 viti RKS 1 viti

3 600 EUR

01 Nën 00:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

imt 539

3 000 EUR

26 Tet 15:13 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

imt 539

3 800 EUR

23 Tet 15:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjilan

TRAKTOR IMT 539 , ROM , PLLUG DHE VLLAQA

6 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj IMT | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione