Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kufer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Autopjesë dhe Pajisje

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kufer,kategori Autopjesë dhe Pajisje,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kufer Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Shk 18:32 Të tjera , Prishtinë

Bagazh bagazhi kufer

100 EUR Price Reduced

20 Tet 12:16 Pjesë rezerve , Prishtinë

kufer per skuter

7 EUR

07 Gush 10:51 Pjesë rezerve , Gjakovë

Kufer per veturr,ekstra bagazh

200 EUR

31 Korr 22:54 Pjesë rezerve , Lipjan

KUFER PER MERCEDES BENZ

21 Qer 12:50 Të tjera , Pejë

Kufer me shina

250 EUR

16 Maj 15:41 Të tjera , Pejë

Bagazh(kufer) per vetura

250 EUR Price Reduced

14 Pri 21:34 Të tjera , Pejë

bagazh(kufer) per vetura

300 EUR

11 Pri 01:28 Të tjera , Pejë

Kufer per veturë

135 EUR

10 Pri 23:58 Të tjera , Pejë

Kufer per veturë

150 EUR

26 Mar 13:41 Të tjera , Mitrovicë

kufer per Kerr

200 EUR

03 Shk 14:20 Pjesë rezerve , Ferizaj

Kufer

1 EUR

21 Sht 19:43 Të tjera , Pejë

Kufer per skuter

50 EUR

18 Gush 21:56 Të tjera , Prishtinë

Bagqzh kufer

140 EUR

01 Korr 09:23 Të tjera , Mitrovicë

Shitet kufer per vetura

250 EUR Price Reduced

12 Maj 09:22 Të tjera , Prishtinë

Kufer

11 Maj 16:02 Të tjera , Fushë Kosovë

Kufer

18 Tet 15:34 Pjesë rezerve , Prishtinë

Gepek golf 4

50 EUR

19 Maj 17:22 Pjesë rezerve , Pejë

Kufer për veturë

200 EUR

28 Korr 07:05 Të tjera , Vushtrri

Bakazh kufer për makin

170 EUR

03 Maj 22:48 Rimorkio , Ferizaj

Shes kufer per auto vetura univerzal

150 EUR

25 Nën 20:25 Rimorkio , Prishtinë

Kufer

100 EUR

30 Tet 23:23 Pjesë rezerve , Besianë

Mbajtse per kufer

60 EUR

23 Korr 10:51 Të tjera , Besianë

Kufer/bokse per veture

1 EUR

30 Korr 15:36 Rimorkio , Skenderaj

shitet Kufer per passat

160 EUR

17 Maj 14:57 Pjesë rezerve , Pejë

Kufer

50 EUR

17 Pri 20:34 Pjesë rezerve , Besianë

Kufer bagazh per ELT mbi kabine

50 EUR

20 Jan 18:17 Pjesë rezerve , Gjakovë

Trigera

60 EUR

12 Korr 22:22 Pjesë rezerve , Pejë

Kufer i skijave

320 EUR

30 Gush 18:45 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Goma me fellne

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kufer | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione