Grebuja | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

08 Jan 22:28 ,

Traktor

5 300 EUR

19 Dhj 18:14 ,

Grebuj

01 Dhj 15:39 ,

grebuj

370 EUR

30 Gush 22:40 ,

Grabuj shkepse

350 EUR

06 Gush 13:15 ,

Kosa dhe grebuja

280 EURNë fillim