Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompresor imt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kompresor imt,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kompresor imt Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Mar 23:34 Traktorë , Gjilan

Blej imt 539

15 Mar 18:49 Traktorë , Gjilan

Imt 542

3 300 EUR

10 Mar 07:59 Traktorë , Pejë

Traktor imt 539 me Bllokad kompresor

3 500 EUR

03 Shk 21:10 Traktorë , Vushtrri

IMT 533

1 950 EUR

30 Jan 19:58 Traktorë , Vushtrri

Imt 558 rks

2 EUR Price Reduced

25 Dhj 22:54 Traktorë , Burim

Shes IMT 539

2 800 EUR

31 Tet 11:59 Traktorë , Burim

Imt 539

2 100 EUR

21 Tet 10:54 Traktorë , Vushtrri

E GZOFT PRONARI I RI

03 Tet 09:01 Traktorë , Besianë

Imt

10 EUR

26 Sht 08:51 Traktorë , Besianë

Imt 539

10 EUR

11 Sht 18:17 Traktorë , Besianë

Matorr imt

22 Gush 23:43 Traktorë , Dardanë

Shes Traktorin IMT 539

5 000 EUR

08 Korr 22:10 Traktorë , Klinë

Shes traktorin me paisje

3 800 EUR

01 Qer 14:37 Traktorë , Prishtinë

Traktor IMT 539

3 400 EUR

05 Mar 22:28 Traktorë , Besianë

Shes urgjent Traktorin imt 539

2 900 EUR

23 Shk 09:54 Traktorë , Pejë

Shitet

23 Shk 09:47 Traktorë , Deçan

Shitet

21 Shk 23:12 Traktorë , Vushtrri

Shes

35 EUR

18 Jan 17:21 Traktorë , Fushë Kosovë

Traktor IMT 549

37 EUR

15 Jan 03:18 Traktorë , Prizren

Shes traktor

09 Jan 18:15 Traktorë , Vushtrri

Forgusan 33

1 700 EUR

04 Dhj 00:21 Traktorë , Gjilan

FERGUSON IMT 533 VITI 1980

3 000 EUR

22 Nën 12:56 Traktorë , Skenderaj

I SHITUR IMT 39 VITI 96

27 Sht 08:57 Traktorë , Gjakovë

Shitet IMT Fergusan 539

4 700 EUR

02 Sht 11:52 Traktorë , Prizren

Shes imt 539

28 Gush 10:47 Traktorë , Drenas

Shes traktorin IMT 533

28 Gush 10:27 Traktorë , Vushtrri

U SHIT FLM IMT 539 viti 1991

2 900 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kompresor imt | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione