Imt 560 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Dje 19:39 ,

IMT 560

3 500 EUR

23 Nën 14:37 ,

massey

19 Nën 11:15 ,

IMT 560

3 500 EUR

19 Nën 08:08 ,

Traktor

2 800 EUR

16 Nën 22:17 ,

IMT 560

3 500 EUR

15 Nën 02:55 ,

IMT 560

3 500 EUR

25 Gush 16:50 ,

Massey

25 Korr 14:39 ,

Shes 560

1 650 EUR

12 Korr 17:27 ,

IMT 560

3 100 EUR

12 Korr 12:44 ,

Rakovic 60

950 EUR

12 Korr 12:36 ,

Traktor imt 558

950 EUR

12 Korr 12:27 ,

Motorr per traktor

950 EURNë fillim