Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Gilera | Model Tjeter

15 Sht 20:27 ,

Skuter 50cc

800 EUR

21 Mar 23:29 ,

Skoter 49cc

200 EUR

28 Dhj 07:53 ,

Gilera

450 EUR

06 Korr 18:29 ,

Gilera Dna 50cc

450 EUR

13 Qer 10:20 ,

Gilera 50cc

550 EUR

Në fillim