Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera | Nexus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera Nexus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Nën 10:49 Skuter , Prizren

Shitet

2 500 EUR

15 Nën 04:22 Skuter , Prishtinë

Ofert Dimrore Gilera Nexus 500cc malossi

1 850 EUR

06 Nën 20:35 Skuter , Prishtinë

Gilera Nexus 500 Malossi

2 400 EUR

24 Tet 16:47 Skuter , Prishtinë

Gilera Nexus 500 Malossi

2 400 EUR

19 Tet 23:16 Skuter , Prishtinë

Gilera Nexus 300cc

1 900 EUR

11 Tet 23:56 Skuter , Prishtinë

Gilera 500CC Malossi

2 400 EUR

Viti: 2003
20 Sht 00:49 Skuter , Prishtinë

Gilera Nexus 500cc Malossi

2 600 EUR

Viti: 2004
30 Gush 23:09 Skuter , Prishtinë

Gilera Nexus 500 Malossi

2 800 EUR

Viti: 2004
26 Korr 14:03 Skuter , Prizren

Gilera Nexus 500cc Gjendje prefekte

1 950 EUR

Viti: 2010
10 Qer 22:14 Skuter , Gjilan

Shitet gilera nexus 125cc me dogan

1 700 EUR

Viti: 2010
02 Qer 23:27 Touring , Prishtinë

Gilera NEXUS 250cc injection

2 100 EUR

Viti: 2010
01 Maj 00:56 Skuter , Gjilan

Skuter

2 000 EUR

Viti: 2005
29 Pri 02:13 Skuter , Prishtinë

Gilera Nexus 300ie

2 300 EUR

Viti: 2008
22 Mar 17:42 Skuter , Pejë

Shitet skuteri 500cc ne gjendje perfekte

1 850 EUR

Viti: 2004
08 Mar 11:32 Skuter , Pejë

Gilera nexus malaguti madison

Viti: 2004
10 Dhj 20:09 Skuter , Prizren

Gilera nexus

1 EUR

Viti: 2007
19 Tet 17:42 Skuter , Prishtinë

Shitet Gilera i ardhur nga Zvicra viti2008

990 EUR

Viti: 2008
20 Sht 01:32 Skuter , Mitrovicë

Shitet Gilera Nexus 250cc

1 900 EUR

Viti: 2009
05 Sht 17:52 Skuter , Prizren

Ndrroj me vetur

33 EUR

Viti: 2010
03 Gush 20:37 Skuter , Prishtinë

Gilera nexsus 500cc

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
06 Qer 16:25 Të tjera , Prishtinë

Gilera nexus 500

Viti: 2005
04 Maj 00:10 Skuter , Pejë

Shitet gilera nexus (extra i ruajtur)

1 EUR

Viti: 2010
30 Pri 12:50 Skuter , Vushtrri

Skuter Gilera 500cc

2 700 EUR

Viti: 2006
24 Pri 12:52 Skuter , Pejë

Gillera nexus

2 300 EUR

Viti: 2009
17 Mar 14:42 Skuter , Gjilan

U shit flm merrjep Gilera nexus

1 300 EUR

Viti: 2007
15 Mar 09:29 Skuter , Burim

U shit flm nexus 500c 1100€

1 100 EUR

Viti: 2007
24 Nën 15:00 Kros/Enduro , Viti

Shitet krosi me defekt 125 cc gilera

Viti: 1987
28 Qer 19:05 Të tjera , Prishtinë

Gilera Nexus

2 100 EUR

Viti: 2004
25 Qer 14:10 Skuter , Mitrovicë

Shes motorrin 500kubik rks i qlajmruar

2 750 EUR

Viti: 2006
11 Qer 06:04 Skuter , Artanë

gilera nexus 125

2 700 EUR

Viti: 2008
11 Qer 05:04 Skuter , Drenas

skuter gilera nexus 500

2 600 EUR

Viti: 2004
11 Qer 04:56 Skuter , Pejë

gilera nexus 500

1 800 EUR

Viti: 2004
11 Qer 04:44 Skuter , Ferizaj

nexus 500c pa dogan

2 400 EUR

Viti: 2004
29 Mar 16:14 Sportiv , Klinë

Shes

500 EUR

Viti: 2004
22 Sht 09:05 Skuter , Prizren

gilera nexus

Viti: 2009
15 Gush 20:36 Skuter , Pejë

SHITET GILERA NEXUS 125 2010

3 300 EUR

Viti: 2010
27 Korr 16:37 Sportiv , Gjilan

Gilera SP 125 Defekt!

150 EUR

Viti: 1996
05 Korr 17:45 Skuter , Prishtinë

Gilera nexus 500cc

2 300 EUR

Viti: 2004
05 Korr 11:30 Skuter , Prishtinë

Gilera nexus 500 cc

2 300 EUR

Viti: 2004
16 Maj 14:22 Skuter , Pejë

GILERA NEXUS 125 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
15 Maj 15:45 Skuter , Prishtinë

Blej skuter

300 EUR

Viti: 2018
26 Sht 18:34 Skuter , Prishtinë

Skuteri shitet

250 EUR

Viti: 2008
09 Sht 10:47 Skuter , Prizren

Gilera Nexus 500cc RKS Ndrrohet

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
08 Sht 21:20 Motoçikleta (mbi 50cc) , Rahovec

Gilera 125kb

Viti: 1990
12 Gush 11:07 Motoçikleta (mbi 50cc) , Vushtrri

Skuter 50 kubik viti 2009

380 EUR

Viti: 2009
01 Gush 19:31 Skuter , Prizren

Giler nexus

2 300 EUR

Viti: 2009
21 Korr 20:23 Skuter , Prizren

Bisha

2 000 EUR

Viti: 2005

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera Nexus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione