Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | PCX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda PCX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 21:36 Skuter , Prizren

Honda pcx 2011

2 000 EUR

19 Dhj 15:20 Skuter , Prishtinë

Honda PCX 125cc 2016 Skuter

2 950 EUR Price Reduced

19 Nën 18:53 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri honda

3 400 EUR

23 Tet 15:35 Skuter , Mitrovicë

Shitet Honda PXC

1 900 EUR

18 Tet 16:44 Skuter , Gjilan

Motorr Honda 125

1 950 EUR

18 Gush 20:28 Skuter , Prishtinë

Honda PCX 125cc 2016

3 700 EUR

Viti: 2016
31 Maj 12:45 Skuter , Prishtinë

Shitet honda pcx 125cc

4 600 EUR

Viti: 2021
31 Maj 02:28 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri

4 600 EUR

Viti: 2021
31 Maj 02:28 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri

4 600 EUR

Viti: 2021
31 Maj 02:28 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri

4 600 EUR

Viti: 2021
31 Maj 02:28 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri

4 600 EUR

Viti: 2021
31 Maj 02:28 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri

4 600 EUR

Viti: 2021
31 Maj 02:28 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri

4 600 EUR

Viti: 2021
31 Mar 16:21 Skuter , Gjilan

Skuter Honda PCX 125cc

1 100 EUR

Viti: 2013
15 Mar 20:22 Me katër rrota/ATV , Malishevë

Shes matorrin 125cc

450 EUR

Viti: 2015
21 Tet 15:04 Skuter , Pejë

Honda PCX 125

2 000 EUR

Viti: 2012
26 Gush 11:22 Skuter , Prizren

Honda

Viti: 2003
31 Maj 21:34 Skuter , Gjakovë

Shitet Skuteri

Viti: 2010
21 Tet 13:48 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Honda CX500 Cafe Racer

1 800 EUR

Viti: 1981
30 Pri 09:36 Skuter , Malishevë

U shit flm merr jep

Viti: 1992
24 Pri 11:27 Skuter , Malishevë

Honda 125cc

Viti: 2005
07 Pri 18:22 Skuter , Prizren

Honda Rebel 125 cc , chopper

1 000 EUR

Viti: 1997
05 Jan 22:21 Skuter , Malishevë

Honda 125cc ndrroi me vetur

800 EUR

17 Dhj 10:48 Skuter , Ferizaj

ferizaj

Viti: 1991
16 Dhj 08:43 Skuter , Prizren

honda

Viti: 2005
09 Dhj 00:06 Skuter , Shtime

Bejme ndrrim me Kultivator 509

1 000 EUR

Viti: 1982
23 Nën 22:50 Skuter , Therandë

dua të blej pjes

Viti: 1991
07 Nën 12:11 Skuter , Malishevë

Honda 125cc

800 EUR

Viti: 1994
14 Tet 10:39 Skuter , Ferizaj

Full Kros cr 125 kubik

800 EUR

Viti: 1995
08 Tet 13:35 Skuter , Dardanë

Motorr Honda 125cc

3 300 EUR

Viti: 1999
09 Sht 15:27 Skuter , Gjilan

Skuter Honda 125cc -02

1 050 EUR

Viti: 2002
06 Sht 13:47 Skuter , Gjilan

Honden 125 cc

Viti: 2000
06 Sht 01:25 Skuter , Shtime

Motorr eshte ne gjendje prefekte

1 000 EUR

Viti: 1982
02 Sht 21:42 Skuter , Therandë

shum e mir

29 EUR

Viti: 2014
02 Sht 16:43 Skuter , Ferizaj

Skuter

950 EUR

Viti: 2001
31 Gush 23:24 Skuter , Prizren

Honda 125cc ne gjendje te rregullt

250 EUR

Viti: 2001
28 Gush 11:51 Skuter , Dardanë

Shitet Krosi 125cc

280 EUR

Viti: 1990
27 Gush 17:55 Skuter , Gjilan

Honda pantheon 125

Viti: 2004
27 Gush 16:13 Skuter , Dardanë

Krosi honda 125cc

260 EUR

Viti: 1990
23 Gush 23:50 Skuter , Pejë

shitet krosi 4 taksh

365 EUR

Viti: 1990
23 Gush 16:27 Skuter , Gjilan

Motor honda 125cc

450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
18 Gush 14:13 Skuter , Pejë

Motorri

2 550 EUR

Viti: 2008
10 Gush 15:50 Skuter , Ferizaj

Motor kros honda

650 EUR

Viti: 2015
09 Gush 21:23 Skuter , Malishevë

Shes Skuter Honda

330 EUR

Viti: 1987

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda PCX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione