Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta Kros dhe Enduro të ri dhe të përdorur në shitje

Adly , 1
Aeon , 1
Barossa , 1
Kawasaki , 1
KTM , 2
MBK , 1
Shineray , 3
Yamaha , 4

Motorr Kros/Enduro në shitje. Nëse jeni duke kërkuar motoçikleta të reja dhe të përdorura mbi 50cc Kros dhe Enduro shikoni shpalljet për motoçikleta në shitje në MerrJep.com.


Kërkoni motorra Kros/Enduro në mesin e 2.994 shpalljeve për motorra Kros dhe Enduro të markave më të njohura si Kawasaki, KTM, Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kymco, Piaggio etj, dhe gjeni motorrin që kërkoni.

23 Gush 13:35 Kros/Enduro , Lipjan

Shitet motorri i ri

1 450 EUR

Viti: 2020
26 Pri 17:03 Kros/Enduro , Skenderaj

Motocross

2 000 EUR

Viti: 2021
14 Mar 23:16 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM sixdays 300 2017

Viti: 2017
08 Mar 00:18 Shitorja Kros/Enduro , Besianë

goma

Viti: 2021
01 Qer 05:20 Kros/Enduro , Kastriot

motorr 50 kobik

130 EUR

Viti: 2007
19 Pri 17:26 Kros/Enduro , Skenderaj

Shineray 250cc Aksion 1600€

1 600 EUR

Viti: 2020
17 Nën 00:33 Kros/Enduro , Skenderaj

Shineray Kross 200cc

1 400 EUR

Viti: 2020
29 Sht 17:51 Kros/Enduro , Pejë

EGL 125 DIRTBIKE A11

800 EUR

Viti: 2020
11 Sht 18:29 Kros/Enduro , Pejë

ATV 125 CC

Viti: 2020
20 Pri 00:13 Kros/Enduro , Viti

shitet krosi

550 EUR

Viti: 2003
16 Gush 12:53 Kros/Enduro , Therandë

Yamaha 125

Viti: 1990
12 Gush 14:20 Kros/Enduro , Pejë

KTM 690 MODELI SMC R ,AUSPUH AKRAPOVIC ,SHTOPA LED

3 500 EUR

Viti: 2008
21 Korr 13:38 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha wr400F

2 400 EUR

Viti: 2002
16 Korr 15:49 Kros/Enduro , Vushtrri

Motorrr Kross yamaha

600 EUR

Viti: 1996

Përzgjedhje e madhe e motoçikletave Kros dhe Enduro në MerrJep.com.


Filtroni shpalljet në bazë të llojit të motorrit që ju kërkoni duke shkruar në kutinë e kërkimit dhe shikoni shpalljet e personalizuara për motorra Kros/Enduro të markave të ndryshme në shitje.


Motorra Kros/Enduro në shitje


Motoçikletat Kros dhe Enduro janë shumë të kërkuara nga vizitorët e platformës MerrJep.com.


Të gjithë të apasionuarit pas motoçikletave Kros dhe Enduro mund të gjejnë lloje të ndryshme të motoçikletave Kros dhe Enduro nga të gjitha markat si Kawasaki, KTM, Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kymco, Piaggio dhe shumë të tjerë, në mesin e 2,994 shpalljeve për motorra Kros/Enduro në shitje.


Shit motorra Kros dhe Enduro në gjithë Kosovën


Shisni në kohë reale në tregun më të madh për tregti online në vend.


Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të shisni motorr Kros/Enduro të ri dhe të përdorur. Regjistro shpallje për të shitur motorr Kros/Enduro në MerrJep.com. Shpallja juaj për shihje do të shihet nga mijëra vizitorë ditor të MerrJep.com dhe do të ketë blerës potencial nga Prishtina, Prizreni, Peja dhe gjithë Kosova.


Plotësojeni formularin për regjistrim të shpalljes me të dhëna të sakta të motorrit Kros/Enduro dhe postojeni atë në faqen e MerrJep.com. Në momentin që ju aprovohet shpallja, ju do të merrni thirrje dhe mesazhe nga blerësit potencial që do të shfaqin interesim për motorrët që shisni.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione