Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | PGO

G-max , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | PGO | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 09:35 Skuter , Gjakovë

PGO T-REX

850 EUR

Viti: 2004
29 Nën 09:30 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

PGO T-REX

950 EUR

24 Nën 20:13 Skuter , Gjakovë

PGO

950 EUR

Viti: 2004
14 Nën 09:13 Skuter , Prizren

PGO T-REX

850 EUR

21 Tet 11:53 Skuter , Besianë

skuter

650 EUR

03 Sht 17:09 Të tjera , Prishtinë

Shitet Bicikleta

400 EUR

Viti: 2017
18 Korr 00:30 Skuter , Prishtinë

Shitet

600 EUR

Viti: 2002
18 Korr 00:26 Skuter , Prishtinë

Skuter

650 EUR

Viti: 2002
01 Korr 14:02 Skuter , Pejë

Shes bicikleten fabrikisht me motorr 40cc

180 EUR

Viti: 2007
10 Maj 01:24 Skuter , Deçan

Shitet

350 EUR

Viti: 2000
10 Pri 09:47 Skuter , Prizren

Skuter 125cc

550 EUR

Viti: 2006
26 Jan 14:24 Skuter , Prizren

Iphone

800 EUR

Viti: 2003
09 Dhj 07:44 Skuter , Viti

Piago 125cc

Viti: 2011
24 Sht 23:56 Skuter , Ferizaj

shitet pgo

850 EUR

Viti: 2003
24 Qer 18:56 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet urgjent

250 EUR

Viti: 2005
02 Maj 12:58 Skuter , Gjilan

Pgo scoter 150cc

400 EUR

Viti: 2010
13 Pri 17:47 Skuter , Lipjan

Shes skuterin PGO 50cc 2010 me Dokumenta

480 EUR

Viti: 2010
26 Shk 13:13 Skuter , Prizren

Shitet Skuteri

700 EUR

Viti: 2006
23 Shk 16:06 Skuter , Prizren

Shitet Skuteri

700 EUR

Viti: 2006
03 Dhj 09:33 Skuter , Gjilan

Skuter 150cc

600 EUR

Viti: 2011
08 Tet 20:23 Të tjera , Prizren

Motor PGO T-rex 125cc

700 EUR

Viti: 2002
29 Gush 21:18 Skuter , Ferizaj

shes matorrin

Viti: 2003
21 Gush 10:18 Skuter , Therandë

Pgo 125cc

600 EUR Price Reduced

Viti: 2013
21 Korr 15:16 Skuter , Gjilan

PGO T-REX 50

Viti: 2012
17 Qer 14:03 Skuter , Klinë

Shitet skuteri

Viti: 2004
09 Maj 17:05 Skuter , Prizren

Skuter

700 EUR

Viti: 2006
06 Maj 15:26 Kros/Enduro , Mitrovicë

Kros 125cc 4T

370 EUR

Viti: 2018
29 Pri 21:41 Skuter , Gjilan

Skuter PGO

570 EUR

Viti: 2010
26 Pri 17:50 Skuter , Pejë

Shes ose Ndrroj me Pikap

Viti: 2000
23 Pri 18:21 Skuter , Pejë

125cc

800 EUR

Viti: 2000
12 Mar 13:37 Skuter , Gjilan

T-rex 125cc

Viti: 2006
02 Sht 00:04 Skuter , Viti

shitet 125 kb

400 EUR

Viti: 2006
28 Pri 12:44 Skuter , Viti

Urgjjent shitet skuteri

270 EUR

Viti: 2017
20 Pri 13:26 Skuter , Drenas

U shit

150 EUR Price Reduced

Viti: 2005
01 Nën 01:01 Skuter , Klinë

kosh

200 EUR

Viti: 2008
20 Tet 22:39 Skuter , Rahovec

Skuter 80 cc

270 EUR

Viti: 2004
14 Sht 21:47 Skuter , Therandë

Skuter 125 cc Pgo

600 EUR

Viti: 2013
07 Sht 20:20 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Pgo

180 EUR

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | PGO | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione