4 rrotsh | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 13
Adly , 6
Shineray , 6
Aprilia , 4
Kawasaki , 4
Honda , 3
Vespa , 3
Bashan , 2
BMW , 2
Kymco , 2
Linhai , 2
Baotian , 1
Beeline , 1
Bimota , 1
CPI , 1
Explorer , 1
Italjet , 1
Jinling , 1
Kingway , 1
Mz , 1
Online , 1
Piaggio , 1
Quadro , 1
Suzuki , 1
SYM , 1
Sot 00:31 ,

atv 4 rrotsh

400 EUR

Viti: 2014
11 Sht 22:02 ,

Yamaha XJ600

1 000 EUR

Viti: 2000
03 Sht 23:49 ,

Atv 250cc 4 rrotsh off roud

2 200 EUR

Viti: 2020
03 Sht 23:37 ,

Atv 200cc automatik 4 rrotsh

2 050 EUR

Viti: 2020
22 Gush 22:58 ,

Atv quad 4 rrotsh

900 EUR

Viti: 2020
21 Gush 11:16 ,

Atv 4 rrotsh

3 500 EUR

Viti: 2009
22 Korr 10:17 ,

Skuter

1 350 EUR

Viti: 2002
14 Korr 23:00 ,

Motorr 4 rrotsh

1 EUR

Viti: 2018
03 Korr 23:59 ,

Motorr 4 rrotsh

600 EUR

Viti: 2007
17 Qer 20:30 ,

Motorr 4 rrota me dogan

2 100 EUR

Viti: 2011
06 Qer 23:46 ,

Shutet aprilla 125cc defekt

150 EUR

Viti: 2002
29 Maj 22:48 ,

4 rrotsh atv

550 EUR Price Reduced

Viti: 2014
12 Maj 18:11 ,

motorr 4 rrotsh

750 EUR

Viti: 2008
12 Pri 23:20 ,

Motorr

890 EUR

Viti: 2007
29 Mar 22:07 ,

4 Rrotsh (ATV)

600 EUR

Viti: 2010
17 Mar 15:26 ,

Boj ndrrim me motorr

500 EUR

Viti: 1988
02 Mar 15:41 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1988
02 Dhj 13:24 ,

motorr 4 rrotsh

5 000 EUR

Viti: 2018
03 Maj 23:56 ,

Skuter cpi 125 cc

550 EUR

Viti: 2008
18 Mar 13:09 ,

Motorr 4 rrotsh

Viti: 2010
03 Mar 19:08 ,

Kymco 125cc

650 EUR

Viti: 2004
18 Shk 17:18 ,

atw - 4 Rrotsh

300 EUR

Viti: 2015
10 Shk 13:38 ,

modial

400 EUR

Viti: 1992
09 Shk 11:44 ,

modial

400 EUR

Viti: 1997
13 Dhj 11:42 ,

suzuki 250cc full

1 300 EUR

Viti: 1998
12 Nën 21:39 ,

Motorr 4 rrotsh ATV 200cc

450 EUR

Viti: 2018


Në fillim