Ktm 250 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

KTM , 81
Barossa , 2
Kawasaki , 2
Adly , 1
Honda , 1
SMC , 1
14 Jan 22:37 ,

KTM EXC 250 2014

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2014
26 Dhj 08:21 ,

Ktm 250 enduro

Viti: 2002
17 Dhj 20:46 ,

Pjes te vjetra per ktm

Viti: 2010
14 Dhj 11:16 ,

KTM 250 EXC - F Enduro

Viti: 2012
13 Dhj 15:58 ,

Ktm 250 cc .

1 200 EUR

Viti: 2000
06 Dhj 17:51 ,

KTM 250 ec 2T

1 200 EUR

Viti: 2000
02 Dhj 13:53 ,

KTM 250 cc sxf 2007

2 100 EUR

Viti: 2007
13 Nën 19:53 ,

Shes krosin

1 500 EUR

Viti: 2009
12 Tet 01:25 ,

KTM SX 250 4 T

2 500 EUR

Viti: 2009
24 Gush 10:55 ,

KTM

Viti: 2004
12 Gush 10:25 ,

shitet ktm

Viti: 2004
06 Gush 11:11 ,

KTM

1 EUR

Viti: 2004
31 Korr 14:01 ,

250 exc-f bigbory

3 150 EUR

Viti: 2009
20 Korr 16:50 ,

Ktm 250 cc 4 takt 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
09 Korr 17:55 ,

Motor cros 250 KTM

Viti: 2009
08 Korr 10:52 ,

Ktm

3 100 EUR

Viti: 2007
24 Maj 00:16 ,

Shitet KTM Kross - Enduro 250 cc

1 900 EUR

Viti: 2002
23 Maj 23:36 ,

Kross

1 900 EUR

Viti: 2002
21 Maj 15:57 ,

KTM 250 4T 2010

Viti: 2010
21 Maj 15:24 ,

KTM 250 4T 2010

Viti: 2010
21 Maj 11:44 ,

KTM 250 4T 2010

2 500 EUR

Viti: 2010
20 Maj 11:12 ,

KTM 250 4t 2010

2 600 EUR

Viti: 2010
10 Pri 15:49 ,

tip top

1 850 EUR

Viti: 2001
04 Mar 19:58 ,

Shitet 4 rrotshi 250 cc

630 EUR

Viti: 2010
23 Shk 21:47 ,

Shiten Krosat sportive

Viti: 2010
22 Shk 15:21 ,

shes

11 111 EUR

Viti: 2016
27 Jan 16:38 ,

shitet

111 111 EUR

Viti: 2016
19 Jan 16:48 ,

KTM EXC

Viti: 2016
06 Jan 20:40 ,

Ktm 250 Exc-f enduro

11 EUR

Viti: 2007
05 Dhj 19:20 ,

Ktm 250 cc 2011

1 100 EUR

Viti: 2011
01 Dhj 10:44 ,

Ktm exc 250

Viti: 2012
23 Tet 19:11 ,

KTM exc 250

1 900 EUR

Viti: 2005
20 Tet 12:33 ,

Ktm 250

1 800 EUR

Viti: 1997
13 Tet 13:27 ,

KTM 250 EXC-R Enduro

Viti: 2009
13 Tet 13:07 ,

KTK 250 EXC-R Enduro

Viti: 2009
29 Sht 20:05 ,

Ktm ExC 250

1 900 EUR

Viti: 2003
24 Sht 15:01 ,

Ktm 250

950 EUR

Viti: 2004
18 Sht 00:46 ,

Ktm 250 Sx full cross

3 400 EUR

Viti: 2010
05 Sht 12:13 ,

Ktm 250 cc 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
02 Sht 02:34 ,

KTM

3 250 EUR

Viti: 2015
06 Korr 11:10 ,

Husqvarna FE 250 - 2015

Viti: 2015
06 Korr 11:10 ,

KTM 250 EXC-F

3 600 EUR

Viti: 2011
16 Qer 21:11 ,

KTM

2 300 EUR

Viti: 2010
20 Maj 22:19 ,

shitet ktm

2 500 EUR

Viti: 2010
18 Pri 11:40 ,

KTM 250 EXC-F

3 000 EUR

Viti: 2007

Kërkime të ngjashme

Ktm 250 Ktm 250 Ktm 250 KTM 250cc

Në fillim