Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skuter 500cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Aprilia , 6
Piaggio , 5
Gilera , 4
Daelim , 1
Honda , 1
Kymco , 1
Suzuki , 1
Yamaha , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skuter 500cc,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skuter 500cc Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Shk 07:51 Skuter , Prishtinë

Aprilia Scarabeo Grand Skuter 500cc

1 999 EUR

Viti: 2021
29 Korr 18:56 Skuter , Lipjan

Skuter Piaggio 500cc

1 EUR

Viti: 2013
10 Qer 21:12 Skuter , Prishtinë

Skuter Piaggio

Viti: 2012
06 Qer 23:48 Skuter , Prishtinë

Skuter Piaggio

4 300 EUR

Viti: 2012
13 Maj 22:22 Skuter , Mitrovicë

Aprilia Atlantic 500cc

1 700 EUR

Viti: 2007
21 Shk 00:18 Skuter , Prizren

Skuter Piagio X9 500CC

Viti: 2007
24 Sht 22:48 Skuter , Gjakovë

aprillia

1 650 EUR

Viti: 2004
24 Sht 13:58 Skuter , Gjakovë

shitet

1 650 EUR

Viti: 2004
26 Qer 13:23 Sportiv , Ferizaj

Kawasaki 750cc

1 500 EUR

30 Pri 12:50 Skuter , Vushtrri

Skuter Gilera 500cc

2 700 EUR

Viti: 2006
23 Shk 21:35 Skuter , Prizren

Skuter piagio 500cc

Viti: 2004
31 Korr 14:51 Sportiv , Besianë

Honda

600 EUR

Viti: 1997
27 Qer 22:37 Skuter , Gjilan

shitet skuteri 500cc

Viti: 2007
24 Sht 18:49 Skuter , Gjilan

Grand skuter 500cc rks

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2008
09 Gush 14:17 Skuter , Gjilan

Shitet

Viti: 2008
22 Korr 11:06 Skuter , Gjilan

Grand skuter

Viti: 2002
13 Qer 02:23 Skuter , Artanë

Skuter Gilera 500cc

2 600 EUR

Viti: 2005
31 Mar 01:05 Skuter , Gjilan

Shes skuter 500cc

1 450 EUR

Viti: 2014
11 Qer 16:39 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet yamaha 500 kubik

2 000 EUR

Viti: 1986
09 Sht 10:47 Skuter , Prizren

Gilera Nexus 500cc RKS Ndrrohet

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
10 Mar 23:48 Sportiv , Prizren

Suzuki 500cc

200 EUR

Viti: 1990
22 Gush 16:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

APRILIA Atlantic 500cc 2006 Grand Skuter, pa dogan

2 800 EUR

Viti: 2006

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skuter 500cc | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione