Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skutera - Të rinj dhe të përdorur të markave të ndryshme në shitje

Aeon , 1
Aixam , 1
Aprilia , 7
Baotian , 1
CPI , 1
Daelim , 1
Gilera , 2
Honda , 7
Hyosung , 1
Keeway , 1
Kymco , 2
Lifan , 1
Motobi , 1
Motowell , 1
Mz , 1
Peugeot , 1
Piaggio , 10
Quadro , 1
Suzuki , 1
SYM , 9
Vespa , 1
Yamaha , 8

Skutera të ri dhe të përdorur në shitje. Gjeni skuterë të ri apo të përdorur në mesin e mijëra shpalljeve ditore për shitje të skuterave të ri dhe të përdorur në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për skutera të rinj dhe të përdorur në mesin e 8.309 shpalljeve. Përzgjedhje e madhe e Skuterëve Peugeot, Honda, Kawasaki, Kymco, Suzuki, Aprilia, Suzuki, Piaggio, Vespa e shumë lloje tjera të skuterave në shitje.

26 Sht 17:25 Shitorja Skuter , Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

11 Sht 15:08 Skuter , Ferizaj

Citycoco super qmim 00km 2023

650 EUR

09 Sht 20:18 Skuter , Ferizaj

CityCoco | Skuter Elektrik 00km te ri 2023

09 Sht 16:37 Skuter , Ferizaj

CityCoco | Skuter Elektrik 00km te ri 2023

09 Sht 16:37 Skuter , Ferizaj

CityCoco | Skuter elektrik F1 00km te ri

26 Korr 16:48 Skuter , Lipjan

Motoçikleta

13 Maj 00:37 Shitorja Skuter , Prishtinë

Honda ADV150 Scooter

1 800 EUR

24 Shk 16:30 Skuter , Pejë

Nas A8 125cc (2020)

1 100 EUR

23 Sht 00:55 Skuter , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2007
14 Gush 19:01 Shitorja Skuter , Ferizaj

U SHIT

Viti: 2011
16 Korr 00:04 Skuter , Pejë

Mondial

270 EUR

Viti: 2008
01 Korr 18:38 Skuter , Prizren

Piagox8 250kb

1 700 EUR

Viti: 2007
01 Korr 15:56 Skuter , Fushë Kosovë

Motociklet Piaggio Beverly 200

1 650 EUR

Viti: 2003
13 Qer 05:20 Skuter , Gjilan

Shite

500 EUR

Viti: 1996
26 Pri 17:11 Skuter , Skenderaj

Skuter Wuyang

1 100 EUR

Viti: 2021
26 Pri 16:56 Skuter , Skenderaj

Skuter Okinoi

1 200 EUR

Viti: 2021
09 Pri 10:23 Skuter , Gjilan

Honda silverwing 600

3 200 EUR

Viti: 2001
24 Jan 17:56 Shitorja Skuter , Prishtinë

Piaggio X9

2 400 EUR

Viti: 2005
26 Gush 14:45 Shitorja Skuter , Prishtinë

Piaggio Liberty 125

1 950 EUR

Viti: 2010
19 Korr 10:47 Skuter , Pejë

NAS A8 50cc 2021

Viti: 2021
19 Korr 10:47 Skuter , Pejë

SYM SYMPHONY SR 150cc

Viti: 2020
19 Korr 10:43 Skuter , Pejë

NAS A8 125cc

Viti: 2021
30 Qer 12:21 Skuter , Gjilan

Yamaha Aerox 50cc

750 EUR

Viti: 2007

Kërkoni shpallje për skutera të ri dhe të përdorur në MerrJep.com dhe gjeni skutera Peugeout, skutera Honda, skutera Kawasaki, skutera Kymco, skutera Suzuki, skutera Piaggio dhe lloje tjera të skuterave të ri dhe të përdorur në shitje.


Skutera në shitje


Jeni duke kërkuar të bleni skutera? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të madhje zgjedhjeje për Skuter nga markat më të njohura në botë si Honda, Kawasaki, Suzuki dhe shumë marka tjera.


Shikoni shpalljet për skutera për të cilët ju jeni të interesuar ne mesin e 8.309 shpalljeve për motoçikleta të reja dhe të përdorura të markave Honda, Suzuki, Yamaha, Peugeout dhe shumë të tjera.


Shisni skutera të markave të ndryshme, të ri dhe të përdorur në MerrJep.com


Shitja e gjërave të reja dhe të përdorura nuk ka qenë kurrë më e lehtë.


Keni skutera për të shitur? Eja në tregun më të madh për tregti online.


Shisni skuterë shpejt, lehtë dhe sigurt në MerrJep.com. Plotësoni të gjitha të dhënat për skuterin që dëshironi të shisni dhe tërhiqni blerësit potencial për shpalljen tuaj.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione