Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha Majesty Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Majesty | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Sht 14:44 Skuter , Prishtinë

Skuter 250cc

850 EUR

26 Sht 07:26 Skuter , Gjilan

Shes majesty 125cc

380 EUR

24 Sht 22:04 Skuter , Gjilan

Yamaha majesty 125cc

430 EUR

22 Sht 22:57 Skuter , Kaçanik

Shitet Yamaha Majesty 125c 2007,x

1 100 EUR Price Reduced

16 Sht 12:57 Skuter , Prizren

Yamaha majesty 125cc 4-T me dogan

850 EUR

11 Sht 12:11 Skuter , Pejë

u shittt

1 000 EUR Price Reduced

05 Sht 16:15 Skuter , Prizren

Yamaha Majesty 400cc

1 700 EUR

29 Gush 20:00 Skuter , Gjilan

yamaha majesty

1 000 EUR

26 Gush 22:51 Skuter , Prishtinë

Yahmaha majesty400

3 000 EUR

25 Gush 00:06 Skuter , Prishtinë

Yahmaha

3 000 EUR

21 Gush 20:42 Skuter , Viti

Yamaha Majesty 125cc

1 100 EUR

19 Gush 17:43 Skuter , Prizren

Yamaha teos 125cc me dogan

18 Gush 03:57 Skuter , Gjakovë

Yamaha majesty

1 100 EUR Price Reduced

15 Gush 11:08 Skuter , Gjakovë

YAMAHA HONDA KYMCO APRILIA SYM TELL

1 400 EUR

07 Gush 12:43 Skuter , Ferizaj

Yamaha majesty

850 EUR

20 Korr 07:59 Skuter , Kastriot

Yamaha Majesty125 cc

1 300 EUR

18 Korr 17:35 Skuter , Prishtinë

Yamaha majesty400

2 900 EUR

18 Korr 00:57 Skuter , Prishtinë

Yamaha400cc2007

2 900 EUR

17 Korr 16:12 Skuter , Gjilan

Yamaha Majesty 400

2 350 EUR

14 Korr 22:48 Skuter , Shtime

Skuter yamaha majesty 125cc

900 EUR

21 Qer 22:57 Skuter , Pejë

Yamaha majesty 400Cc

2 300 EUR

15 Qer 01:18 Skuter , Gjakovë

Shitet Yamaha Majesty 125cc

800 EUR

03 Qer 13:29 Skuter , Pejë

Yamaha Majesty 180cc 2002 15mij Km pa dogan

1 200 EUR

25 Pri 14:04 Skuter , Lipjan

YAMAHA MAJESTY

1 300 EUR

10 Pri 10:35 Skuter , Ferizaj

Ne gjendje te regullt pa as nj defekt

1 700 EUR

28 Shk 04:49 Skuter , Gjakovë

U SHIT! E GEZOFT PRONARI IRI.

1 250 EUR

27 Jan 22:44 Skuter , Prishtinë

Yamaha Majesty Abs

2 700 EUR

26 Jan 03:00 Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesty 125cc

980 EUR

25 Jan 15:32 Skuter , Prishtinë

Yamaha Majesty 400cc

1 600 EUR

18 Jan 15:54 Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesty

980 EUR

18 Jan 15:00 Skuter , Gjakovë

Shitet Yamaha Majesty 125cc

950 EUR

15 Jan 18:06 Skuter , Prizren

Yamaha majesty 250cc

12 EUR

14 Jan 09:53 Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesty 125cc

970 EUR

30 Nën 07:16 Skuter , Prishtinë

Yamaha Majesty 125cc

600 EUR

25 Nën 18:30 Skuter , Dardanë

Skuter Yahmaha mayesty

400 EUR

25 Nën 18:01 Skuter , Dardanë

Skuter Yahmaha mayesty

400 EUR

04 Nën 08:28 Skuter , Gjilan

Yamaha majesty 125cc

600 EUR

31 Tet 16:01 Skuter , Gjilan

yamaha majesty

980 EUR

28 Tet 20:54 Skuter , Viti

Shitet mdrrohet

900 EUR

18 Tet 23:49 Skuter , Gjilan

Majesty125cc urgjent

580 EUR

16 Tet 17:00 Skuter , Gjilan

Shes yamaha mejsty 125cc urgjent

580 EUR

14 Tet 00:38 Skuter , Gjilan

Majesty 125cc

600 EUR

Viti: 2002
20 Sht 02:39 Skuter , Ferizaj

yamaha grand

Viti: 2002
15 Sht 02:23 Skuter , Therandë

Yamaha

2 700 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Majesty | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione