Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | FZR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha FZR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 16:21 Sportiv , Gjilan

Yamaha 600cc

800 EUR

30 Jan 14:57 Sportiv , Prishtinë

Yamaha r6

2 300 EUR

08 Dhj 19:34 Sportiv , Prishtinë

Yamaha r6

05 Nën 20:05 Sportiv , Prishtinë

Yamaha r6

15 Tet 23:38 Sportiv , Prizren

Yamaha 600 cc

3 200 EUR

20 Sht 14:59 Sportiv , Pejë

SHITET R6 ME DOKUMENTA

2 600 EUR

Viti: 1999
17 Sht 23:32 Skuter , Vushtrri

yamaha 50cc

300 EUR

Viti: 2021
06 Sht 15:46 Sportiv , Pejë

Shes yamaha 1000cc ne gjendje Ekstrem tmir

1 100 EUR

Viti: 1989
03 Sht 13:44 Sportiv , Pejë

R6 Me dokumenta

2 600 EUR

Viti: 1999
01 Sht 15:59 Sportiv , Pejë

SHITET R6 URGJENT

2 600 EUR

Viti: 1999
01 Sht 11:34 Sportiv , Pejë

R6 ME DOKUMENTA URGJENT

2 600 EUR

Viti: 1999
27 Gush 13:58 Sportiv , Pejë

R6 Me dokumenta

2 700 EUR

Viti: 1999
25 Gush 11:39 Sportiv , Pejë

R6 Me dokumenta

2 800 EUR

Viti: 1999
18 Gush 21:38 Sportiv , Pejë

Shitet R6 me dokumenta

2 800 EUR

Viti: 1999
21 Korr 22:38 Sportiv , Prishtinë

Motorcikletë

2 200 EUR

Viti: 2000
06 Korr 22:32 Sportiv , Prizren

Shitet Yamaha 600cc

3 800 EUR

Viti: 2000
24 Qer 00:07 Sportiv , Klinë

yamaha

720 EUR Price Reduced

Viti: 1995
22 Qer 15:27 Sportiv , Vushtrri

Yahama Fzr

850 EUR

Viti: 1995
01 Qer 00:01 Sportiv , Gjilan

Yamaha fzr 600

800 EUR

Viti: 1994
20 Pri 12:33 Kros/Enduro , Prizren

Yamaha 750cc

Viti: 1998
26 Shk 09:17 Sportiv , Pejë

Yamaha FZR 1000 Pranoj edhe CRYPTO

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1987
30 Dhj 15:43 Sportiv , Gjilan

Yamaha

700 EUR

Viti: 1996
06 Nën 15:52 Sportiv , Pejë

Yamaha FZR 1000

1 300 EUR

Viti: 1987
08 Sht 09:41 Touring , Prishtinë

Yamaha Fz1s me rks ABS full

Viti: 2007
22 Gush 20:27 Chopper/Coustom , Dardanë

Shitet yamaha 600cc

850 EUR

Viti: 1993
08 Gush 11:49 Sportiv , Therandë

Shitet yamaha

900 EUR

Viti: 1983
10 Korr 19:10 Sportiv , Pejë

Yamaha 1000

Viti: 1987
07 Qer 07:46 Sportiv , Besianë

Yamaha Fzr600

Viti: 2000
11 Mar 19:46 Sportiv , Ferizaj

Motor yamaha fz6

2 500 EUR

Viti: 2006
30 Dhj 08:51 Skuter , Prishtinë

U shit flm merrjep

750 EUR

Viti: 1990
14 Dhj 16:15 Sportiv , Gjakovë

Yamaha 600cc

900 EUR

Viti: 1992
14 Dhj 15:38 Sportiv , Gjakovë

Yamaha 600cc

900 EUR

Viti: 1992
28 Nën 23:31 Sportiv , Malishevë

yamaha R125

2 000 EUR

Viti: 2009
31 Tet 16:01 Sportiv , Gjakovë

Shes ose ndrroj me vetur

1 EUR

Viti: 1990
13 Tet 21:53 Sportiv , Gjakovë

Yamaha fzr 600cc

1 050 EUR

Viti: 1999
13 Tet 10:26 Sportiv , Gjakovë

Yamaha fzr 600

1 050 EUR

Viti: 2000
14 Sht 13:18 Sportiv , Drenas

Yamaha 600cc

1 500 EUR

Viti: 2002
20 Gush 11:37 Të tjera , Rahovec

Shes motor Yamaha Fzr 1000cc

1 EUR

Viti: 1995
22 Korr 15:03 Sportiv , Skenderaj

Yamaha

650 EUR

Viti: 1992
23 Qer 14:24 Sportiv , Prizren

Shitet ose ndrohem

550 EUR

Viti: 1981
10 Qer 13:31 Sportiv , Prishtinë

Yamaha FZR 650cc 2010 RKS

5 200 EUR

Viti: 2010
25 Maj 17:46 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri

3 200 EUR

Viti: 2004
14 Maj 00:43 Sportiv , Prishtinë

Yamaha 600cc

550 EUR Price Reduced

Viti: 1996
08 Maj 21:31 Skuter , Prizren

Skuter 50cc

550 EUR

Viti: 2008
27 Pri 10:18 Sportiv , Ferizaj

Motor yamaha

700 EUR Price Reduced

Viti: 1992
07 Pri 17:28 Sportiv , Dardanë

Yamaha

1 000 EUR

Viti: 1998
03 Pri 14:48 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Motorr me 4 rrote

4 000 EUR

Viti: 2006
02 Shk 23:27 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Yamaha Fz750cc 4 klipa .Doganen e pagune .Ndrrim .

1 400 EUR

Viti: 1988

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha FZR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione