Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Zhongyu Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Zhongyu | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Mar 00:07 Sportiv  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Biqikleta e re nr 28

190 EUR

30 Sht 14:24 Skuter  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Matorr 125 kubik

22 Gush 20:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

ATV

20 Gush 20:03 Me katër rrota/ATV  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

ATV

25 Korr 23:36 Me katër rrota/ATV  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

atv 250cc 2011

850 EUR Price Reduced

06 Korr 19:14 Skuter  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Motorr ne Shitje

1 EUR

26 Tet 15:19 Skuter  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Trotinet Elektrik 350W (Foldable Electric Scooter)

320 EUR

08 Qer 03:31 Me katër rrota/ATV  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Motorr 250 2010

1 380 EUR

Viti: 2010
09 Maj 12:04 Me katër rrota/ATV  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

atv 125cc

700 EUR

Viti: 2020
26 Nën 20:44 Me katër rrota/ATV  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motor 4 rrot

3 500 EUR

Viti: 2013
16 Gush 20:22 Skuter  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Skuter

1 000 EUR

Viti: 2013
12 Korr 13:32 Skuter  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shitet motorri

750 EUR

Viti: 2020
20 Qer 14:05 Skuter  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitet ndrrohet 2018 110 cc

470 EUR

Viti: 2018
21 Maj 20:24 Kros/Enduro  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Zsm cross 200c

600 EUR

Viti: 2007
16 Maj 12:39 Me katër rrota/ATV  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2009
04 Mar 23:18 Kros/Enduro  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Zsm cross 200c

720 EUR

Viti: 2007
25 Nën 14:42 Kros/Enduro  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

kross 250 cc

450 EUR

Viti: 2005
29 Gush 14:47 Me katër rrota/ATV  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet super motori me 4 rrota urgjent urgjent

730 EUR

Viti: 2020
25 Qer 11:05 Me katër rrota/ATV  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

ATV 125cc automatik+R

400 EUR

Viti: 2019
30 Maj 02:09 Skuter  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

moto shop

Viti: 2020
18 Maj 15:29 Skuter  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter 50cc

270 EUR

Viti: 2004
15 Pri 22:07 Sportiv  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Bicikleta

500 EUR

Viti: 2015
06 Jan 18:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Pjes per 250 cc bamot

Viti: 2006
29 Maj 08:42 Me katër rrota/ATV  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motoqiklet

900 EUR

Viti: 2018
18 Qer 22:46 Kros/Enduro  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet

Viti: 2000
25 Gush 10:33 Kros/Enduro  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

kros 250 kubik

300 EUR

Viti: 2008
12 Sht 23:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet motorri

Viti: 2010
22 Qer 22:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

ZHEJIANG XIANGYUE VEHICLE

600 EUR

Viti: 2011
17 Qer 14:30 Të tjera  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motocikleten ne gjendje te rregullt.

1 100 EUR

Viti: 2008
06 Pri 22:39 Skuter  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Zongshen 150 cc

500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
24 Gush 21:08 Me katër rrota/ATV  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motorr me kater rrota 250 CC

380 EUR

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Zhongyu | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione