Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C 43 AMG

03 Maj 20:03 ,

Mercedes-Benz C 43 AMG 4Matic 9G-tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Sht 10:50 ,

Shes kamijon dekurus

220 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim