Dragash | Makina | Vetura | Opel | Signum | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 00:02 Vetura , Drenas

opel signum vp 2005 rks automatik dizel

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:23 Vetura , Gjilan

Opel Signum 1.9 CDTI - OPC Line

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:42 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI AUTOMATIK 150PS FULL RKS 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 08:43 Vetura , Gjilan

Pjese per Opel Signum Benzin & Diesel

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 16:14 Vetura , Prishtinë

Opel Signum 2.2 AUTOMATIK RKS "NDRRIM" Shtoj pare

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 18:08 Vetura , Gjilan

Pjes per opel signum 2.2 dti gtc disel 240000km

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 08:18 Vetura , Mitrovicë

Shesim ose bëjm ndrrimin e vetures

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Nën 21:36 Vetura , Ferizaj

Opel Signum 2.2 DTI

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 12:30 Vetura , Gjilan

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim