Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Acura | TL

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Acura TL | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 12:23 Vetura , Ferizaj

Rent-a-car LOLI

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 21:07 Vetura , Drenas

shitet motorri ose boj ndrrim

600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Dhj 01:02 Vetura , Pejë

vetur

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 20:46 Vetura , Drenas

Shesim pjes per grejz

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Maj 21:39 Vetura , Drenas

shes golf 3

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
06 Maj 15:29 Vetura , Viti

Shes fellnet

140 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 07:31 Vetura , Prizren

Kompresor iardhur nga. Zvicerra

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Mar 11:37 Vetura , Ferizaj

Ople

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 16:05 Vetura , Klinë

Pasat

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
15 Dhj 15:49 Vetura , Lipjan

Shes lop

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 10:04 Vetura , Pejë

Urgjent

600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 02:08 Vetura , Mitrovicë

044381908

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Gush 19:40 Vetura , Ferizaj

Sharra

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Korr 20:02 Vetura , Gjilan

Friz

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Qer 19:00 Vetura , Burim

gomat shes

2 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 19:18 Vetura , Malishevë

Shitet RAKOVICA 65

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 05:20 Vetura , Prishtinë

kerr

150 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 10:21 Vetura , Prishtinë

Shitet 35 €

35 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 22:59 Vetura , Drenas

Shitet

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 08:47 Vetura , Ferizaj

autobus setra 211Ha

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 19:16 Vetura , Prishtinë

PIKAPO

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 17:53 Vetura , Ferizaj

shitet makina per zhvoshjen e misrit

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 09:07 Vetura , Ferizaj

Golf 4

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 20:44 Vetura , Lipjan

Lop qumshtore

630 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Gush 15:26 Vetura , Ferizaj

Boca per salldim komplet

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 12:57 Vetura , Dragash

Shes dhit

50 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 09:57 Vetura , Rahovec

Follow faqen per porosi online

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 12:16 Vetura , Burim

Gollf

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 12:13 Vetura , Pejë

Gollf2 ni vjet regjistrim

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 12:49 Vetura , Burim

Shitet Cedy

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Dhj 16:21 Vetura , Lipjan

vito

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 19:09 Vetura , Gjilan

Shitet kultivatori

400 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Dhj 23:17 Vetura , Ferizaj

Auto transport rimorkio

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 18:54 Vetura , Besianë

Mehmeti

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Sht 19:51 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet matorri

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 16:46 Vetura , Pejë

U shittttt e gzoft pronari ri

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 17:37 Vetura , Vushtrri

Opel Astra

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 14:41 Vetura , Gjilan

Blej veture me tabela te huja

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 15:02 Vetura , Fushë Kosovë

Goma 185 65 15 te reja

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 08:48 Vetura , Mitrovicë

Me marrveshje

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 13:08 Vetura , Artanë

Makine e vjeter por e mire

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 20:03 Vetura , Gjilan

+38344886986

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 11:17 Vetura , Rahovec

i jap dy golf 3 per golf 4

3 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 15:25 Vetura , Lipjan

opell zafira

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Maj 19:15 Vetura , Pejë

V:shock

70 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 18:49 Vetura , Lipjan

RRakitaqki

160 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 21:20 Vetura , Pejë

muzik

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 09:02 Vetura , Dardanë

Shpric per suxhuk 75 kg

1 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 20:02 Vetura , Prizren

Fellne 14-she

200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 16:54 Vetura , Vushtrri

T4

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Acura TL | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione