Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Fushë Kosovë

4C , 2
8C , 1
Alfa 145 , 5
Alfa 146 , 8
Alfa 147 , 20
Alfa 149 , 3
Alfa 155 , 1
Alfa 156 , 16
Alfa 159 , 2
Alfa 166 , 6
Alfa 33 , 1
Giulia , 1
MiTo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Sht 22:31 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

ALFA ROMEO DISEL RKS 11 MUJ

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 14:44 Vetura , Fushë Kosovë

ALFA ROMEO DISEL RKS 11 MUJ

123 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 17:54 Vetura , Fushë Kosovë

tauran

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Shk 10:56 Vetura , Fushë Kosovë

1.9 JTD gjendje shum tmir vp2003 me klim

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Nën 23:44 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 01:16 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 16:34 Vetura , Fushë Kosovë

alfa romeo 156 2001

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 10:04 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 16:58 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 12:40 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa Romeo

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 21:48 Vetura , Fushë Kosovë

Motorra per dyer049681559

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 16:24 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Dizel

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 21:54 Vetura , Fushë Kosovë

Alfarome 1.9 jtd

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 17:21 Vetura , Fushë Kosovë

shitet alfa romeo 166

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 20:29 Vetura , Fushë Kosovë

Shitete vetura

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Dhj 13:06 Vetura , Fushë Kosovë

shesim pjes per alfa rome

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Dhj 12:25 Vetura , Fushë Kosovë

Komodine E Pa Perdorur

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 11:15 Vetura , Fushë Kosovë

Alfarome 147 1.9jtd viti 2002 full opsione rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 18:34 Vetura , Fushë Kosovë

Kalldaj

500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 22:06 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet alforomeja urgjent

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 12:20 Vetura , Fushë Kosovë

opel vectra 90's

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 11:34 Vetura , Fushë Kosovë

Opel vectra 1.6 benzin urgjent ↘️

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 19:48 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet zmadhusi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 23:10 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa Rome 156 2.4jtd

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Nën 12:35 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 100-400

230 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 09:17 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet alfo romeo 2.2 benzin viti 2011

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Nën 11:27 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Nën 15:32 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa romeo 1.9 JTD

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 23:22 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa romeo 156 ne shitje

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 09:17 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Alfa Romeo 147 - 1.9 jtd

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 19:20 Vetura , Fushë Kosovë

Alfaromeo

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 14:01 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa romeo 156

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 18:50 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Fave T4 diziel 1.9

2 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Korr 21:05 Vetura , Fushë Kosovë

⚽ushit flm⚽

28 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 12:57 Vetura , Fushë Kosovë

LAJM TEPIHA

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 15:14 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa Romeo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 07:30 Vetura , Fushë Kosovë

Shess

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 16:29 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Alfa Romeo 159 V.2006 1.9JTD

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 08:46 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa romeo 145 JTD 2000

2 249 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 08:21 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa Romeo 147 sport 1.9jtd full ekstra 1vjet rks

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 22:51 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa Romeo 147 sport 1.9full ekstra 1vjet

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 01:30 Vetura , Fushë Kosovë

Shes dhe ndrroj Alfa Romeo-(2003) dizel

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Maj 23:02 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa romeo 156 disel

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 22:01 Vetura , Fushë Kosovë

alfa romeo 156 1.9 jtd urgjent

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 13:13 Vetura , Fushë Kosovë

alfa romeo 156 1.9 jtd urgjent

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 00:03 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 21:19 Vetura , Fushë Kosovë

Me marreveshje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 17:41 Vetura , Fushë Kosovë

Blej te gjitha llojet e vetura

190 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 23:42 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJ KERRE LLOJ

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione