Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fushë Kosovë | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 6
116 , 15
118 , 27
120 , 16
123 , 2
130 , 1
135 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:42 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 15:52 ,

Bmw 118 Dizel 2.0 Automatik 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 13:28 ,

Shitet Vetura BMW série 1 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 01:12 ,

BMW SERIE 1 - 2.0 Diesel - 2014 M8+R

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 21:28 ,

BMW Seria 1

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 23:31 ,

BMW Seria 1

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 01:31 ,

Blej mercedesa te gjitha llojet

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Mar 16:25 ,

Kerr

70 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:10 ,

shitet

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 20:21 ,

BMW 116I 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 00:00 ,

BMW 116d 08/2013 me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 12:15 ,

Bmw 120d facelift m sport e doganuar

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Dhj 14:19 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 13:51 ,

Shes BMW 118d

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 16:59 ,

Kombi iveko 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Maj 12:31 ,

Shes BMW pa dogan

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 17:05 ,

Bmw 118

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 14:16 ,

bmw cupe 1.6 benzin

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 23:22 ,

Bmw 118D FaceLift M-Packet 2010

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:29 ,

Bmw 118D Facelift M-Packet 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 17:15 ,

BmW 118D FaceLift M-Packet 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 08:34 ,

Bmw 2010 M-paket Facelift

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 16:03 ,

Bmw 116i

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:02 ,

BMW 116D

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 16:21 ,

Bmw 116i

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 15:42 ,

Bmw 116i

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 12:23 ,

Bmw 118d Facelift M-Paket 2010 NDRRIM

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 22:08 ,

BMW SERIE 1 FACELIFT M-PAKET DIESEL 2.0 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 15:19 ,

Shes Dyer Oborri

275 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 18:28 ,

BMW 118d

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 18:28 ,

BMW 118d

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 11:37 ,

Bmw 120 d

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 19:56 ,

BMW 118 d

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 11:59 ,

BMW 120

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 10:19 ,

BMW 120d

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 22:05 ,

Bmw 120 D

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 12:16 ,

Shiten fellnet R18

290 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 21:55 ,

BMW M1

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 17:30 ,

Shitet BMW 118i Benzin 2.0

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 14:21 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 10:19 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 19:46 ,

bmw e46

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 18:56 ,

BMW 118

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 16:08 ,

Me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Jan 10:04 ,

Nderroj/Shes

100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 19:35 ,

Fellne per mersedes

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 21:52 ,

U shittt

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione