Lipjan | Makina | Vetura | Citroën

AX , 1
Berlingo , 68
BX , 1
C1 , 6
C2 , 5
C3 , 33
C4 , 29
C5 , 26
C6 , 1
C8 , 9
C-Crosser , 1
C-Elysée , 2
DS3 , 1
DS5 , 1
Jumper , 26
Jumpy , 23
Nemo , 15
SAXO , 11
Xantia , 4
XM , 2
Xsara , 14
ZX , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:18 ,

Citroen c3 dizel 1.6 HDI viti 2012 rks

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:52 ,

Citroen C4 1.6 Hdi 2010 facelift me dogan

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:08 ,

Citroen C1 - 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 15:55 ,

Citroën nemo

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 09:58 ,

Citroen C Elysee 1.6 hdi 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:33 ,

Citroën C3

2 650 EUR

30 Pri 09:01 ,

shes citroen saxo

680 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Pri 20:03 ,

Citroen saxo

680 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Pri 18:28 ,

citroen saxo

65 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Pri 20:21 ,

Citroen Saxo

65 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Pri 14:11 ,

Citroen saxo

7 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Pri 20:03 ,

Citroen

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Pri 11:23 ,

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI nga ����Zvicrra����

2 420 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:50 ,

CITROEN C4 2010 i sapodoganuar rks 1.6 dizel automatik (

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:02 ,

Shitet Citroen

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 20:09 ,

Citroen C4 Padogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 09:03 ,

u shitttt

9 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 19:22 ,

U SHITTTTTTT

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Mar 21:06 ,

Shes pikapon citroen berlingo vp 1998 1.9 dizell 11 muj rks

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 12:30 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 07:11 ,

shitet vetura

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 00:10 ,

Shes citroen

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 20:25 ,

Pjes per Citroen Xhumper 1.9d 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 23:09 ,

Citroen C4 120mi Km 2012 1.6 dizel rks i par n ks

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 21:17 ,

Shes citroen c4 dhe skoda octavia

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 15:44 ,

Shes citroen c4 dhe skoda octavia

2 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 10:40 ,

Citroen c3

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 14:15 ,

Citroën

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 11:31 ,

shes veturen C3

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 01:58 ,

Shes dhe ndreoj

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 00:15 ,

DS 5 Automobiles

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Jan 11:46 ,

Citroen c4 1.6

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 19:14 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 10:57 ,

Urgjent

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 22:58 ,

Citroen xsara 2002

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 17:48 ,

Citroen c4 picasso automatik i sapo ardhur nga zvicrra

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 19:59 ,

Shitet pikapo

680 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 17:08 ,

shitet combi citroen jumper 2.5 disel tip top

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 18:56 ,

Urgjent shes veturen

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 13:54 ,

Citroen Berlingo Tip Top Rks

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 15:17 ,

Citroen Berlingo Rks i ardhur nga ����

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 04:16 ,

Citroen C3 1.4 Benzin Cabriolet Rks 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 08:10 ,

Citroen Picasso 2.0 Hdi viti 2003 Rks

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Tet 03:06 ,

CITROEN C3 1.4 HDI VITI 2011 ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 13:24 ,

Pjes per Citroen Xhumper 2.2hdi 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 12:44 ,

Citroen c3 1.4 dizell 2004

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 13:49 ,

Shitet pikapi Citroen 1.4 benzin

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 20:09 ,

Shes Citroen Saxo

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 19:33 ,

C3 1.2 benzin rks 2004

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione