passat | Kastriot | Makina | Vetura

Opel , 6
Peugeot , 2
Nissan , 1
Škoda , 1
Jeep , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat Të gjitha | Vetura | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Korr 10:35 ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI 190PS 4X4

Histora e veturës

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 09:19 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 16:38 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 3muj

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 13:21 ,

- WV PASSAT TDI 1.9 RKS ME KLIM ��043666252

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 10:12 ,

passat 1.6 TDI Fabrikisht

Histora e veturës

690 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 18:14 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 11:14 ,

VW Passat 7B 2.0 TDI DSG Automatik 2012 me Dogan 044202497

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:06 ,

Shitet Passat vento

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 10:57 ,

VW Passat 3c

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 23:38 ,

Shitet vetura passat 1.9 tdi i thjesht

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Pri 10:53 ,

Passat || 1.6 Diesel Fabrikisht

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Mar 15:18 ,

Shes apo ndrroj veturen VW Passat 3C 1.9 TDI

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 19:15 ,

Passat

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 08:25 ,

SHITET OPEL SIGNUM

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 08:25 ,

SHES OPEL SIGNUM MUNDESI NDRRIMI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 19:57 ,

Shitet passat b5.5 karavan

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 04:39 ,

shitet passat b5.5 karavan

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 04:38 ,

Shitet passat b5.5 karavan

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 04:38 ,

Shitet passat b5.5 karavan

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 04:38 ,

Shitet passat b5.5

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 18:43 ,

Shitet passat b5.5 karavan

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 16:25 ,

Passat

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 14:24 ,

VW PASSAT 3C 2005 1.9TDI REGJISTRIM 10 MUJ

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 23:47 ,

shitet passat

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Jan 02:24 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:46 ,

Shitet Passat 3C Comfort Line 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 16:29 ,

shes passat 1.9tdi i tkuqe

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Nën 12:28 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6 SHITET BEJ NDRRIM

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 12:27 ,

SHITET PASSAT 2.0 TDI 1 BREGASNI 1 VIT RKS

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Nën 18:28 ,

Passat 1.9 Rks

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 14:24 ,

VW Passat trend 1.9

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Sht 19:18 ,

VW Passat 2

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 13:45 ,

Nissan X-Trail

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 10:59 ,

Passat Volkswagen 2000

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 10:18 ,

VW Passat 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 15:07 ,

VW Passat

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 15:03 ,

Vw Passat

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 20:55 ,

Ushitt flmmm

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 17:26 ,

Ushitt flmmm

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:07 ,

VW Beetle benzine 70-at

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 19:52 ,

Mercedes A170 dizel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Mar 15:36 ,

Passat b5 1.9 (DI) e kuqe

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 22:20 ,

VW Passat dizel 1986

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 14:50 ,

VW Passat dizel

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Shk 22:07 ,

shes passat1.9 turbo

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 20:30 ,

VW Passat dizel

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 22:03 ,

VW Passat turbo dizel 1.6

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 20:24 ,

Passat 2 1.9 tdi

Histora e veturës

880 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat | Të gjitha | Vetura | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione