Golf 7 | Klinë | Makina | Vetura

Opel , 1
BMW , 1
Seat , 1
Chevrolet , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 Të gjitha | Vetura | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:09 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:38 ,

Golf 7 Gtd 2016 karavan

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:18 ,

Shitet Golf 7 GTD karavan 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:18 ,

Shitet Golf 7 pa dogan GTD karavan

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 22:41 ,

Ndrroj Golfin 3 1.9 tdi shtoj pare

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Dhj 18:23 ,

Shitet

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 04:35 ,

Golf 7

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Dhj 20:00 ,

Shese golf 7

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 20:11 ,

Golf 7 2.0 150 ps

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Tet 22:37 ,

Shitet passat B 5.5 higline qmimi 4000€

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 20:39 ,

Fellne nr 17 golf 7

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 20:17 ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2015

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 20:21 ,

Golf 7 shitet

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Sht 19:31 ,

Golf 7 shitet

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Gush 16:49 ,

Golf 7 2.0 Automatik

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 19:45 ,

Shitet range rover sport tip top i servisuar

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Qer 10:33 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Pri 14:08 ,

Shitet Golf 7 1.6 diesel 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Mar 20:09 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Nën 14:44 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 13:40 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 11:27 ,

Golf 7. 2014

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 20:32 ,

Shitet vetura Golf 2

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 18:46 ,

VW Golf 4 benzin 1.4

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 20:03 ,

Shitet golf 5 1.9 TDI

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 00:31 ,

Ndrrim/// golf 5 plus + golf 4//

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 13:03 ,

Shes golf 7

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 12:29 ,

Dy veturat veten NDRRIM me golf 6/7 tiguan

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 19:05 ,

Opel Vectra C Station Caravan 2.2 DTI -04

Histora e veturës

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 10:15 ,

SEAT ALHAMBRA

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 00:04 ,

Golf 7 pack R Line dsg

Histora e veturës

28 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 23:43 ,

Golf 7 pack R Line dsg

Histora e veturës

28 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 20:35 ,

Golf 2 1.6 Benzin Baj ndrrim nese me konvenon

Histora e veturës

800 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 16:06 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 01:12 ,

Navi GOLF 7

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 17:13 ,

Audi A6 2.5 TDI

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Mar 21:17 ,

Mercedes E classe 280 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 19:02 ,

Golf 2

Histora e veturës

990 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 17:42 ,

VW Golf 2 -87

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 21:55 ,

Chevrolet Spark 0.8 RKS -07

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 | Të gjitha | Vetura | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione