passat | Mitrovicë | Makina | Vetura

Audi , 14
Opel , 10
BMW , 6
Fiat , 5
Acura , 4
Renault , 4
Ford , 3
Daihatsu , 2
MINI , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:33 ,

VW PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

SHES PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

Passat 2.0 Tdi Automatik Dsg Doganuar 2011

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:07 ,

passat 1.6 benxin rks

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 ,

u shitt e gzoft pronari ri

Histora e veturës

2 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2015

Histora e veturës

10 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:38 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

Histora e veturës

10 950 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:43 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:50 ,

VW Passat 1.9 disell

Histora e veturës

600 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 21:23 ,

Passat b7 2012-13

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 14:23 ,

SHES RENAULT TWINGO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 07:21 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 2012

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 07:21 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 2011

Histora e veturës

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 21:51 ,

Shitet passat B7

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 21:41 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Histora e veturës

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 20:35 ,

Passat b5

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 12:15 ,

VW Passat 2.0 disel DSG

Histora e veturës

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 19:59 ,

Pssat 2.0 Automatic

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 20:33 ,

Passat 2.0 TDI 2013

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 17:41 ,

PASSAT B5

Histora e veturës

45 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 12:35 ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 15:36 ,

Passat 1.9 tdi viti 2003

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 19:10 ,

Skoda Octavia 1.6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 23:11 ,

Passat

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 07:31 ,

Passat B7 2.0TDI DSG 2011 i posaardhur Pa Dogan ,FULL EXTRA,

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 11:02 ,

Shes Passat 1.9 TDI (I te kuqe) Dizel Viti89 Rks 4 Muj

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Korr 06:57 ,

VW Passat

Histora e veturës

30 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 23:14 ,

Passat 3c highline

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Korr 19:14 ,

PASSAT B7 2.0 TDI 140PS AUTOMATIK DSG HIGHLINE

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 09:14 ,

PASAT 3c i posa ardhur nga Canada

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 03:50 ,

Passat B7 2.0 TDI..Automatik DSG vp 2011

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 19:22 ,

Ww Passat

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 15:20 ,

U shit Flm = passat b7

Histora e veturës

6 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 11:06 ,

Passat

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 15:46 ,

Shitet Golf 5 1.9 77kw 07.2006

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 19:09 ,

Passat tdi 2012 ne gjendje te shkelqyer ( pa dogane).

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 02:23 ,

Caddy TDI

Histora e veturës

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 11:14 ,

Passat 1.9 tdi rks i qlajmruar

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 12:58 ,

Passat tdi

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 13:09 ,

U Shit Flm = Passat b7 2.0 ��

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:12 ,

Passat 2.0 tdi 2011 bluemotion highline rks 1 vit

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 10:29 ,

Passat 1.8 b+p viti 95 rks i skaduar

Histora e veturës

699 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Qer 23:02 ,

Passat B8 2015 DSG TDI BLUEMOTION

Histora e veturës

12 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 07:23 ,

PASSAT B4 1.8 BENZIN-PLIN (LPG) KARAVAN

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Qer 17:48 ,

passat 2 1.9 disell

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 08:46 ,

Passat B7 TDI

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione