508 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Peugeot , 104
Audi , 9
Opel , 5
BMW , 4
Fiat , 3
Citroën , 2
Renault , 2
Ford , 1
MG , 1
Nissan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 508,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 508 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:34 ,

Peugeot 508 1.6 hdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

Peugeot 508 1.6

Histora e veturës

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:05 ,

Peugeot 508 sw 1.6 HDI 2013

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:49 ,

PEUGEOT 508 GT 2.2 HDI AUTOMATIK VITI 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 13:20 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Qer 11:04 Shitorja ,

Peugeot 508 GT 2.2 HDI

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 23:09 ,

BMW X3 3.0D X-DRIVE X-LINE

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 21:39 ,

Peugeot 508 SW

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 11:51 ,

PASSAT B7 2.0 TDI DSG RKS

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 10:16 ,

Peugeot 508 SW 1.6 HDI eco

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 23:44 ,

Shitet Puegot 508, 1.6 , hdi, eco

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 22:30 ,

Shitet Peugeot 508 SW 1.6 HDI eco

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 22:05 ,

Shitet Peugeot 508 SW 1.6 HDI eco

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 21:56 ,

Shitet Peugeot 508 SW 1.6 HDI ECO

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 21:48 ,

peugeot 508 1.6 hdi Eco viti 2011

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 08:47 ,

Peugeot 508 1.6 hdi Eco 2011 viti

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 15:13 ,

Peugeot 508

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Maj 08:15 ,

PEUGEOT 508 disel 2012

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 10:49 ,

Peugeot 508 2.0hdi Allure

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 15:05 ,

U Shit Peugeot 508 FLM MERRJEP

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 17:12 ,

Peugeot 508 GT

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 01:04 ,

Shitet venta

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 02:04 ,

MerrJep

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 02:04 ,

Peugeot 508 1.6 Hdi Eco Viti 2011

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 13:09 ,

Citroeni per pjes peugeot 508

Histora e veturës

7 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 16:21 ,

PEUGEOT 508 1.6HDI 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 19:40 ,

Passat 3 1.9 dizel

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 13:28 ,

Shitet busi 508 17 ulse

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 19:51 ,

Peugeot 508 rxh hybride disel 2.0

Histora e veturës

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Mar 12:43 ,

Citroen DS4 1.6 bluhdi 88kw 120 ps Viti: 12/2016 Automati

Histora e veturës

11 350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 17:53 ,

Peugeot 508 gt

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 17:51 ,

Peugoet 508 2.2 HDI GT AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 15:47 ,

Opel Antara 2.0 - 4x4 - 2010

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 17:14 ,

Shitet jetta

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 10:37 ,

Mercedes 508

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 18:11 ,

Peugeot 508 GT

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 00:32 ,

Peugeot 508 1.6 viti2016 full opcion(urgjent)

Histora e veturës

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Shk 12:21 ,

Peugeot

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 09:42 Shitorja ,

Mercedes Benz A-160 CDI

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 13:34 ,

Peugeot 508 2.2hdi Gt

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 10:40 ,

PEUGEOT 508 1.6HDI FULL EXTRA i sa po Doganuar

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 508 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

508 508

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione