Audi Q3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 329
Opel , 195
BMW , 192
Ford , 70
Peugeot , 66
Renault , 65
Fiat , 63
Citroën , 40
Seat , 24
Jeep , 19
Škoda , 18
Alfa Romeo , 15
Hyundai , 15
Smart , 14
Toyota , 13
Land Rover , 12
Mazda , 9
Nissan , 7
Kia , 7
Volvo , 5
Chrysler , 4
MINI , 4
Ssangyong , 4
Rover , 4
Honda , 4
Lancia , 4
Porsche , 4
Suzuki , 3
Hummer , 3
Acura , 3
Daihatsu , 3
Chevrolet , 3
KTM , 3
Daewoo , 2
MG , 2
Aixam , 2
Lada , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi Q3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Q3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:52 ,

Opel Insignia Automatik 045290107

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 ,

Opel Meriva 045290107

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:49 ,

Opel insignia automatik

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:46 ,

Audi Q3 2.0 TDI 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Mercedes G-class G 300 TD

Histora e veturës

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:38 ,

AUDI Q3 2.0 TDI AUTOMATIK STRONIK

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:36 ,

Peugeot 207

Histora e veturës

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:27 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:26 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI KLIM RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI I KUQE KLIM RKS

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:07 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:04 ,

FIAT 500 1.3 BENZIN RKS VITI 2009

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:04 ,

CHEVROLET CRUZE 1.8 BENZIN RKS NI VITE

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:03 ,

Shitet Audi Q3 - 2.0 quatro - S-tronic

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN RKS - 2004

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 Shitorja ,

BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

Histora e veturës

12 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 ,

Audi Q3 Sline 2.0 TDI Quattro 2013V.

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:20 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:16 ,

BMW 530 D M Paket 258 Ps 2011

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11 ,

GOLF 7+,BLUE MOTION,VITI 2016,RKS 1 VIT

Histora e veturës

12 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 ,

SHKODA 1.9 DIZELL,RKS 7 MUAJ,VITI 2000

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11 ,

Golf 2,turbo dizell 1.6,rks edhe 6 MUAJ, 1987

Histora e veturës

850 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:03 ,

Audi Q3 2.0Tdi 2015 FaceLift

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:49 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI EcoFlex 2012 me dogan homologim

Histora e veturës

5 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:40 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:39 ,

Caddy tdi 2.0 4 motion

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:00 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

Histora e veturës

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:59 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

Histora e veturës

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:57 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

Histora e veturës

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:40 ,

Shes VW Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:39 ,

Shes Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:11 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:11 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:24 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅

Histora e veturës

10 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:24 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅

Histora e veturës

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

opel ascona

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi Q3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione