Autobus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 53
Opel , 48
Audi , 42
Renault , 17
Fiat , 16
Peugeot , 14
Citroën , 10
Ford , 9
Hyundai , 7
Jeep , 6
Seat , 6
Acura , 5
Smart , 5
Toyota , 4
Volvo , 4
MG , 3
MINI , 3
Ssangyong , 3
Chrysler , 2
Porsche , 2
Škoda , 2
Chevrolet , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
GMC , 1
Lincoln , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
NSU , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Autobus,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Autobus Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:13 ,

Mercedes c200

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 14:06 ,

OPEL CORSA 1.3 DIESEL EXO FLEX 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:36 ,

Shes ndrroj Audi A3 Automatik

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 08:41 ,

Bejm pastrimin e farave dhe ndrrimin e xhamave

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 23:24 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 23:24 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 18:55 ,

Vw beetle

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Maj 23:01 ,

Xhip dizell 2.5 regjistrim 5 muj

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:26 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 17:41 ,

Blej vetura Te Ndryshme ne ter kosoven 500 deri 3000 ero

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 09:46 ,

Reno laguna 2005

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 22:12 ,

Xhip mercedes

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 16:01 ,

Opel Combo 1.7 Diesel Viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 11:11 ,

caddy 1.9 tdi 2008 me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 09:03 ,

Jeep Grand Cherokee S-Limited 3.0 CRD

12 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 08:47 ,

autobus setra 211Ha

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 02:03 ,

Audi A4 2.5Tdi v6 2006

6 499 EUR

09 Pri 14:57 ,

Mini Cooper ONE 1.6 Benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 23:41 ,

SHES URGJENTISHT MERCEDES 3.0 DIESEL AUTOMATIK ME KLIM

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 09:36 ,

VW Golf 3 Automatik ✅

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 08:27 ,

Mazda 2 1.3b #iShiturë

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 09:25 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:34 ,

Shitet Autobus te ardhur nga zvicrra

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 21:42 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:32 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 07:06 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:06 ,

golf 5 spor line

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:00 ,

Shes Mercedes Ml350 Viti 2014 Amg Packet full opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:32 ,

Audi A8 3.0TDI Quattro

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 10:12 ,

Shes Bmw 530d Viti 2012 Full opsion U SHITT

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 12:29 ,

Mercedes Cabrio E250

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 12:29 ,

Mercedes Cabrio

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 19:12 ,

Shes ose ndrroj

570 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 15:11 ,

Shes Bmw 530d Viti 2012 Full Opsion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 13:44 ,

Rng—bejm punime fasada gled dyre dritare kompenzim

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 21:15 ,

Shes touareg 3.0diesel viti 2012 U SHITTTT

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 21:13 ,

Shes passat 2.0tdi viti 2014 Automatik U SHITTTTT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 13:27 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:07 ,

Dihatsu 1.6 Benzin 4x4

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Mar 06:33 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 07:42 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 13:17 ,

Bmw e36

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 16:37 ,

mercedes sprinter 208d

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 17:31 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Autobus | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione