Bmw compact | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

BMW , 42
16 Tet 10:08 ,

Bmw

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 08:55 ,

Pjese per BMW Seria 3 E46

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 12:50 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 18:26 ,

Shitet

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:51 ,

Bmw 316 ti

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 09:28 ,

Shitet

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 21:30 ,

Bmw 316 vp.2000 me klim funksionale

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 00:29 ,

Bmw

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 16:36 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:00 ,

BMW COMPACT SPORT 1.8b

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 19:33 ,

Bmw 320 compact 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 20:20 ,

BMW 320D

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 23:02 ,

Bmw

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 22:15 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 15:38 ,

Bmw compact dizel 2.0 ndrrim

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Dhj 01:41 ,

BMW 318tds Compact (E36)

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 19:38 ,

BMW 316i Compact automatic

450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 20:28 ,

BMW 316 benzin

4 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 00:08 ,

Bmw shitet

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 23:56 ,

Shitet

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 15:33 ,

Bmw compact

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 19:44 ,

Bmw

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 20:40 ,

Bmw e46 compact

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 12:45 ,

BMW 320D

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 17:30 ,

Bmw 320d

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 14:10 ,

Shitet BMW 316TI COMPACT

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 04:01 ,

BMW 316

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Korr 13:02 ,

BMW 316 TI ES COMPACT 3 DOOR PETROL

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 16:32 ,

BMW 316 COMPACT FULL EKSTRA

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 20:09 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 08:42 ,

bmw 318 comapct

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 14:39 ,

BMW COPMACT 1.6

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 22:10 ,

Bmw 325 Compact

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 21:22 ,

BMW 316i Compact

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 13:14 ,

BMW 316 -94

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 15:14 ,

BMW 320 Compact

5 950 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 21:17 ,

Bmw 316 i ne gjendje te rregullt

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 12:15 ,

BMW 320, SHITET URGJENT

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 20:46 ,

BMW 320 Compact

6 950 EUR

18 Shk 15:55 ,

BMW 320 COMPACT - SHITET URGJENT

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 09:17 ,

BMW 318 tds Compact

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 08:15 ,

Shes BMW 320 Compact, EKONOMIK

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim