Ford fusion | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 57
Opel , 4
Audi , 2
Škoda , 2
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fusion,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fusion Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Sht 10:33 ,

FORD FUSION - 1.4B - 2011 - RKS 5 MUJ

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 20:14 ,

Shitet ose Ndrrohet Ford 2006 / 1.6 Dizell

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 01:14 ,

Shitet Ford 2006 / 1.6 Dizell

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 09:05 ,

Shes veturen Ford Fusion 1.4 TDCI automatik VP 2007

Histora e veturës

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 19:51 ,

Shes Ford Fusion 1.4 benzin Pa Dogan

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 21:47 ,

Shes Ford Fusion 1.4 benzin Pa Dogan☎️

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 19:10 ,

Shes Ford Fusion 1.4 benzin Pa Dogan☎️

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:12 ,

Audi Q3 Quattro

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 01:54 ,

Rent a Car Fushe Kosove

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 15:43 ,

FORD FUSION 1.4 DIZELL

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 08:55 ,

Ford fusion 2011 1.4 benzin 11 muj rexhistrim

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 14:34 ,

Ford Fusion 1.4 Benzin

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Shk 00:04 ,

Ford Fusion 2011 1.4 Rks

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 23:16 ,

shitet ford fusion 1.4 tdci viti 2008

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 20:58 ,

Ford Fusion 1.4 dizell nga CH - Regjistrim 9 muaj

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 19:21 ,

Ford Fusion nga CH- 1 vit regjistrim

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 12:51 ,

Ford Fusion 1.4 dizell nga CH - Regjistrim 1 vit

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Gush 22:09 ,

Ford fusion 1.4 tdci viti:2003, Dizel

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 15:06 ,

Ford 1.6 benzin automatic 2010 rks i par n kosov

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 02:20 ,

Ford fusion 1.6b Automatik 2010 rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 21:51 ,

Ford fusion 1.4 tdci

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 18:39 ,

Shitet ford fusion

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Shk 15:05 ,

Opel zafira

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 17:17 ,

Ford Fusion 1.6 tdci

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 21:49 ,

N^shitje. Zafira 1.9 2006 Ose. Ndrroj

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Dhj 10:32 ,

FORD MONDEO 2015 (mundesi nderrimi)

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Dhj 23:57 ,

U shit 3950 malli i mir

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 23:49 ,

Shes Opel Zafira Pronari I Dyt (KS)

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 23:48 ,

Skod octavia

Histora e veturës

5 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 22:00 ,

Shes Skoda octavia 2012 ose ndrroj

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 17:12 ,

U shit

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Tet 11:13 ,

Shitet vetura Ford Fusion

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 19:22 ,

Audi a6 AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 17:44 ,

RENO CLIO 1.5 DCI ME KLIM

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 15:19 ,

Touran 2.0 TDI 103KW/140PS Dsg

Histora e veturës

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 12:50 ,

Ford Transit Connect 1.8 disel 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 16:25 ,

Caddy 1.9 TDI Klima MODEL 2008

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 21:24 ,

FORD Fusion

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 20:22 ,

Shitet ford fusion 1.3i

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 07:47 ,

Auto pjes ford

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 22:17 ,

VW Caddy maxi uuuuu shit flm

Histora e veturës

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:06 ,

Ford fusion

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 20:14 ,

Ford fusion 1.4 tdci

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 19:50 ,

Ford fusion 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fusion | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione