Kango | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Renault , 1095
Citroën , 4
Fiat , 4
Ford , 4
Opel , 4
Audi , 3
BMW , 3
Peugeot , 3
Dacia , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Volvo , 1
Wartburg , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kango,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kango Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:44 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:44 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 ,

Renault kango

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:43 ,

Shes pikapin kango ngjendje shum tmir

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:45 ,

Renault kangoo 1.5DCI rks viti 2007

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:29 ,

Kangoo 1.5 dci Viti-2010 C-Max

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:00 ,

Renault kango 1.5

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:41 ,

SHITET

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 ,

Reno kangoo 2015 Rks

4 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:24 ,

Citroen berlingo 2.0 hdi 5 ulese klima A/C

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:50 ,

Shes pikap kango 1650 euro

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:50 ,

Shes pikap kango 1650

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:47 ,

Renault Kango 4x4 8muj regjistrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 10:34 ,

Renault kangoo

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 07:41 ,

Shitet Renault Kango

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:59 ,

Shitet vetura Renault

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 19:37 ,

RENO KANGO

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 18:30 ,

Renault Kangoo

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 21:38 ,

Renault kango

1 600 EUR

02 Maj 15:20 ,

Renault kango

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 17:03 ,

Shes ose ndroj me vetur nese mkonvenon shtoj pare

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 14:52 ,

Pikap kango 1.5 dizell gjendje perfekte

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 23:25 ,

Reno kango

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 03:37 ,

Shes reno kango dizell 1.9 rks iskadum baj ndrrim

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 16:21 ,

Pikap fiat scudo 1.9 d super i mire me 3 ulse

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 17:53 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Pri 13:22 ,

Reno Kango

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Pri 20:16 ,

Shitet renault kango

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 12:49 ,

Shitet Renault Kango 1.9 dizel

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:11 ,

Renault kango 1.9 diezel

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Pri 20:00 ,

Reno kango 2005

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 22:41 ,

Renault kango

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 12:51 ,

Kango maxi

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 22:54 ,

Fiat scudo 2.0 jtd me 186 mi km u shittt flm

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 10:54 ,

Shitet pikapi, me qmim te volitshem. Dizel

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 20:17 ,

Renault kango

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 20:50 ,

Shitet renault kango viti 2000 1.9

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 11:22 ,

Shitet pikap 2002 1.9 dizel rks

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 13:57 ,

Rebault kango

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 19:16 ,

Pikap reno

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 20:11 ,

SHITET RENO KANGO 2005 REGJISTRIM 10 MUJ

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 20:08 ,

Shitet pikapi 1.9 dizel 2002 rks

1 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 20:04 ,

Shes Renault Kango 1.5 Dci viti 2010

3 333 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:31 ,

Shitet Renault Kango 1.5 Diesel 2014

4 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 08:56 ,

Shitet ose ndrrohet Reno kangoo

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 15:45 ,

Reno Kango

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Mar 12:50 ,

Shitet pikapi reno kango

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 14:25 ,

Urgjent Renault Kango diesel i ardhur nga zvicra

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 16:39 ,

shes

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kango | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione