Merceded | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Merceded,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Merceded Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Sht 17:14 ,

Merceded Avantgarde C200 2.2 CDI Vp 2008 Rks 6 Muj

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 17:21 ,

Merceded

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 09:40 ,

Merceded Vito I Sapo Doganuar ardhur prej zviceres

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 17:38 ,

Mercedes benz

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Shk 22:13 ,

Merceded A 160 Benzin 1.6 pa Dogan 2002 Avangard

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 19:58 ,

SHES MERCEDED E CLAS VITI 2009 ME.RKS

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 09:24 ,

Merceded 250 dizell 7 muj rks

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 19:49 ,

Merceded benz c220 2008 170ps

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 18:05 ,

Merceded Ml 320

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 19:21 ,

Merceded benz

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 13:52 ,

Shes merceded 190 per pjes

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 23:31 ,

shitet ose ndrrohet vetura shkoda viti 2004 dizell

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 09:33 ,

Merceded c klas 220 viti 2006 automatik

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 11:45 ,

Shes veturen Merceded-Benz

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 17:29 ,

Mercedes Benz 190 2.5

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 19:28 ,

Mercedes benz

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 11:38 ,

SHES MERCEDED-BENZ 250 - me klim

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Dhj 18:07 ,

Mercedes Benz

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 23:47 ,

Merceded S-klass 320 Cdi

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 22:18 ,

Mercedes ML270 manual flm u shiiiiiiit

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 23:39 ,

Shes mercedes e220 cdi

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 07:48 ,

shes ndrroj merceded

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 10:27 ,

Shes Mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Merceded | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione