Opel astra 1.7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 2158
Ford , 5
Renault , 4
Acura , 2
Volvo , 2
Audi , 2
BMW , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra 1.7,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra 1.7 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:56 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:47 ,

Opel Astra 1.7 cdti (ti te kuqe)

Histora e veturës

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:25 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:29 ,

Shitet Opel Astra J 1.7 CDTI

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:24 ,

OPEL ASTRA G 1.7 DIZEL 2003 KLIME RKS 1 VIT

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:24 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.7 DIZELL 2005

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:22 ,

Opel Astra 1.7 DTI Japan

Histora e veturës

28 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:08 ,

Opel Astra J

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:08 ,

Opel Astra J

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:08 ,

Opel Astra J

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:08 ,

Opel Astra J

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:08 ,

Opel Astra J

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:08 ,

Opel Astra J

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:08 ,

Opel Astra J

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:08 ,

Opel Astra J

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:34 ,

Opel astra

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:34 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:38 ,

SHES OPEL ASTRA j 1.7 DIZEL 6 SHPEJTSI ME DOGAN

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:38 ,

SHES OPEL ASTRA j 1.7 DIZEL 6 SHPEJTSI ME DOGAN

Histora e veturës

67 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:38 ,

SHES OPEL ASTRA j 1.7 DIZEL 6 SHPEJTSI ME DOGAN

Histora e veturës

67 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43 ,

Opel Astra

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:28 ,

Opel astra H 1.7 dizell Vp 04 rks 3 muj

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:26 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECOTEC VITI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:13 ,

OPELL ASTRA 1.7 RKS 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:21 ,

Opel Meriva 045290107

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:49 ,

Opel Astra 1.7 CDTI 2004 RKS 1 Vit

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:47 ,

Passat B8 2.0 DSG 2016

Histora e veturës

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 13:23 ,

Shitet opel astra 1.7 dizel 2008 manuel

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 22:30 ,

Opel Astra 1.7 CDTi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 20:30 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX DIESEL

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 17:46 ,

OPEL ASTRA 1.7 DTI DIZEL

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 17:46 ,

SHES OPEL ASTRA 1.7 DTI DIZEL vp 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 17:37 ,

shitet Opel Astra 1.7 diesel

Histora e veturës

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 15:06 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 14:19 ,

Opel Astra 2011 1.7 cdti

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 09:31 ,

opel Astra 1.7 Dizell 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 12:13 ,

Opel Astra H 2009 1.7 Dizel

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 10:49 ,

Opel astra 1.7 cdti

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 21:13 ,

Opel Astra 1.7 cdti

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 20:32 ,

Shitet ose ndrrohet touareg 2.5 automatik Rks

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 10:26 ,

pjes Opel astra G 1.7 japan

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Korr 19:51 ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 09:13 ,

Shitet Opel Astra J 1.7 ECOflex 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra 1.7 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione