Partner | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Peugeot , 610
Opel , 17
Citroën , 8
Ford , 6
Renault , 4
BMW , 3
Fiat , 2
Audi , 1
Corvette , 1
Pontiac , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Partner,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Partner Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:03 ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI Automatik

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 ,

BMW 530D 258 Ps M Paket

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:52 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 ,

SHES 4 GOMA TVERES 235/45/17 ETSHE 4COPA TNJEJTA

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:52 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:09 ,

U SHIT

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04 ,

Peugeot 308sw pa dogan

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:49 ,

PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI

Histora e veturës

4 050 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:27 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

Histora e veturës

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:12 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:09 ,

Skoda fabia 2007

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:48 ,

shes pikap

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:31 ,

Shitet pikap peugeot Partner viti 2011

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:20 ,

Shitet per pjes

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 17:00 ,

Shitet Peugeot Partner 1.6Hdi 2009 Pa Dogan

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 22:13 ,

Kerkoj pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Qer 17:19 ,

Peugeot Partner 1.9 Diesel

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 16:51 ,

Peguet Partner

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 10:26 ,

Peugeot Parner 1.6, hdi, diesel, manual

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 17:15 ,

Peugeot (pezho) partner 1.6 HDI

Histora e veturës

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 00:34 ,

Peugeot Partner 1.6HDI 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:59 ,

Shes Pezho Partner 1.6 Dizel - Rks 2006

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 21:41 ,

Peugeot Partner 1.6HDI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:51 ,

Caddy 1.9 TDI 2007 klima

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 10:35 ,

Peugot partner

Histora e veturës

6 120 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 08:26 ,

2 Goma 14 Tigar

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 07:39 ,

Pezho partner

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Maj 20:07 ,

Pikap fiat scudo 2.0 viti 2004

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 15:23 ,

Fiat scudo 2.0 viti 2004

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 13:15 ,

Peugeot partner 2006

Histora e veturës

4 250 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:00 ,

Peugeot partner 2006

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 15:11 ,

Peugeot partner

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Partner | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione