Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shkoda dsg | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Škoda , 91
Opel , 2
Seat , 2
Daihatsu , 2
Isuzu , 1
BMW , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shkoda dsg,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shkoda dsg Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:10 Vetura , Prishtinë

Seat Altea XL 2.0 TDI DSG FULL EXTRA RKS 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:47 Vetura , Gjilan

Shkoda Octavia 2.0 TDI DSG V.p2014 I Sa Po Ardhur Nga Zvicra

7 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 Vetura , Prishtinë

Golf 2.0TDI Automatik viti 2009 rks

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:57 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.4TDI AUTOMATIK DSG 2014

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:49 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 DSG Ndrrim i Mundshem

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:30 Vetura , Gjilan

Shkoda Octavia 2.0 TDI DSG V.p2014 I Ardhur Nga Zvicra

7 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Vetura , Ferizaj

Shkoda octavia 1.6 tdi i doganuar automatic dsg

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Vetura , Viti

SHKODA Octavia 2.0 TDI 184 PS DSG (4x4) 2014 Dogan Homologim

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Vetura , Viti

Shkoda Octavia 2.0 TDI 2015 DSG Automatik me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

PASSAT B8 2.0 DSG FULL OPSION - I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:14 Vetura , Ferizaj

SKODA SUPERB 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4X4

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:11 Vetura , Ferizaj

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI AUTOMATIK DSG * ch *

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:10 Vetura , Ferizaj

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:30 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 AUTOMATIK DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:25 Vetura , Gjilan

Shitet Skoda Oktavia 2.0 Tdi Automatik viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 20:59 Vetura , Prishtinë

Skoda superb 2018 2.0tdi DSG

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 20:46 Vetura , Ferizaj

SHKODA OCTAVIA 1.6 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK DSG ME DOGAN ����

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 21:15 Vetura , Prishtinë

Skoda superb 2.0TDI / DSG 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 08:58 Vetura , Prishtinë

Pasat 2.0 DSG

10 999 EUR

05 Mar 23:33 Vetura , Mitrovicë

Shkoda oktavia

3 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Mar 18:16 Vetura , Mitrovicë

Shkoda oktavia

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Mar 11:32 Vetura , Ferizaj

Vw Golf 7 1.6tdi Automatik(Dsg) 2015

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 11:08 Vetura , Ferizaj

SHKODA OCTAVIA 1.6 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK DSG ME DOGAN ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 10:11 Vetura , Prizren

Shkoda Rapid 1.4 tdi automatic

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 10:00 Vetura , Prizren

Skoda rapid me dogan

9 900 EUR

18 Shk 02:16 Vetura , Mitrovicë

Shkoda oktavia

12 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Shk 09:57 Vetura , Ferizaj

Shkoda octavia 1.6 tdi i doganuar automatic dsg

11 000 EUR

10 Shk 16:20 Vetura , Gjilan

Šhkoda Octavia 1.6 DSG 2014 RKS

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 11:53 Vetura , Mitrovicë

Isuzu Trooper 2.8 TurboIntercouler

65 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 00:52 Vetura , Ferizaj

SHKODA OCTAVIA 1.6 TDI AUTOMATIK DSG ME DOGAN ���� 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 23:08 Vetura , Prishtinë

VW Golf MK7 2.0 TDI - Pa Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 11:05 Vetura , Ferizaj

Vw Golf 7 2.0tdi HighLine Dsg Full Opsione

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 17:08 Vetura , Ferizaj

SHKODA OCTAVIA 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK DSG ME DOGAN 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 13:53 Vetura , Gjilan

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 10:51 Vetura , Prishtinë

Shkoda Automatik

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Dhj 13:58 Vetura , Prizren

VW TOURAN 2008 AUTOMAT 7G

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 08:54 Vetura , Ferizaj

Vw Golf 7 GTD Automatik Dsg 184ps 2015

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 19:56 Vetura , Mitrovicë

Citroen C3

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 00:22 Vetura , Fushë Kosovë

Shkoda Octavia 2016 2.0Tdi Automatik Dsg

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 09:30 Vetura , Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 23:33 Vetura , Gjakovë

Shkoda Yeti 2.0 TDI 4x4 Automatik nga Zvicrr nje vit ne RKS

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 22:08 Vetura , Prishtinë

Shkoda

21 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 11:43 Vetura , Gjakovë

Shkoda Octavia

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 08:43 Vetura , Gjakovë

Shkoda OCTAVIA

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 22:32 Vetura , Pejë

Shitet shkoda tauran passat tauran pexho

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 00:14 Vetura , Besianë

Jetta Hybrid 2014 Automatik

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 12:29 Vetura , Ferizaj

SHKODA OCTAVIA 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 08:17 Vetura , Prishtinë

Passat 3c 2.0 DSG 1 bregasni

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 07:59 Vetura , Prishtinë

SHKODA OTAVIA 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 E DOGANUA DHE REGJS

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 18:22 Vetura , Prishtinë

Passat B8 DSG

13 800 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shkoda dsg | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione