Tiguan 2010 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 11
BMW , 7
Opel , 4
Peugeot , 4
Seat , 2
Ford , 2
Renault , 2
Toyota , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Dodge , 1
Smart , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tiguan 2010,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tiguan 2010 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:16 ,

Shes Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:42 ,

SHITET VW Tiguan R-Line 2.0 TDI 4Motion DSG

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:24 ,

TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VITI 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:20 ,

Tiguan 2.0tdi DSG 4Motion,viti 2010,i doganuar , 1 vit rks,

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:27 ,

Shes VW Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:32 ,

MERCEDES B KLASS 180 CDI AUTOMATIC VITI 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:39 ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4X2 Manuel Dogan Homolog 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 11:00 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 08:54 ,

Q7 Facelift S line RKS

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 11:15 ,

Toyota RAV4 Cross I doganuar Automatik

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 11:32 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 16:31 ,

Tiguan 2.0tdi DSG 4Motion,viti 2010,i doganuar ,

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 11:39 ,

Shitet:BMW GT 530

Histora e veturës

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 09:16 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

Histora e veturës

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 10:49 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 12:57 ,

Seat Leon FR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:29 ,

TIGUAN

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:17 ,

TIGUAN

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 15:52 ,

Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK 2010

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:39 ,

VW Passat b7 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 20:23 ,

Tiguan 2.0 2010 (i doganuar)

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:15 ,

TIGUAN 2.0 TDI U SHITTTTT

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 11:30 ,

SHES TIGUAN 2010 DSG - All-wheel Drive 4Motion

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 23:57 ,

Tiguan

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 17:26 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI R-Line Bluemotion

Histora e veturës

12 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 18:48 ,

Tiguan 2.0 2010 (i doganuar)

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:55 ,

Vw Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215Ps SoundSystem

Histora e veturës

10 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:07 ,

Pezho partner

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:24 ,

Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215PS 2010

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:34 ,

Tiguan 2.0 tdi Automatik DSG facelift 2010

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 23:39 ,

Range Rover 3.0

Histora e veturës

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 15:08 ,

Golf 6 Anglez, Tiguan, Shkoda Octavia

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 18:50 ,

MERCEDES E350 AMG LINE AUTOMATIK FULL OPCIONE

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 11:23 ,

Tiguan

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 21:36 ,

Tiguan

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 22:12 ,

Shes golf 6 2.0

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 00:07 ,

Mercedes Benz E 400 CDI V8

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 18:07 ,

Shes Tiguan 2010

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 02:24 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 08:19 ,

WV TIGUAN AUTOMATIK VITI 2010 RKS 4MOCION 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 11:12 ,

#WV Tiguan 2.0 Sport TDI 4 MOTION Me dogan

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tiguan 2010 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione