Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vectra c 3.0 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 243
Audi , 240
BMW , 190
Ford , 74
Peugeot , 60
Fiat , 51
Citroën , 49
Renault , 47
Seat , 28
Škoda , 20
Jeep , 14
Toyota , 13
Alfa Romeo , 13
Hyundai , 13
Volvo , 13
Land Rover , 12
Nissan , 11
Mitsubishi , 11
Suzuki , 8
Smart , 8
Daihatsu , 7
Mazda , 6
Chrysler , 6
MINI , 6
Dodge , 6
Lancia , 6
Rover , 5
Kia , 4
Dacia , 3
Zastava , 3
Jaguar , 3
Daewoo , 3
Acura , 2
Honda , 2
Pontiac , 2
Chevrolet , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Maybach , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vectra c 3.0 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vectra c 3.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Qer 15:16
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Skenderaj

Audi A5 quattro 2.0TDI 2014 Ndrrim I Mundshem

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:56
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

�������� Passat B8 2.0 tdi dsg 4motion 190ps

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

89 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Termometer dhe hydrometer

16 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel Astra J 2014 EcoFlex

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Vetura  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI RKS I CLAJMRUAR

550 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Pejë

Fiat Doblo 1.9 Diesel viti 2003 Boshpumpa Defekt

650 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI 2007 me dogan

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Pejë

Fiat Ducato 2.5 Diesel 1997 RKS I CLAJMRUAR

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Pejë

Fiat Seiciento 900 cc 1999 Pa Perkthim

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

Caddy Maxi 1.9 TDI 2010 RKS I CLAJMRUAR

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  807  ·  Pejë

Peugeot 807 2.0 HDI 2004 RKS 1 VIT

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:02 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:01 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Pejë

Peugeot Partner 1.9 Diesel viti 2006 RKS 1 VIT

1 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.6 16v 120.xxx km 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Ferizaj

Hyundai I30 1.6 CRDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Titanium Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI FaceLift 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Vw golf 6 1.2Tsi GTI Look 2011- 1vjet RKS

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Testues i ujit

15 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:20 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full URGJENT

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Vw Tiguan 2.0 dsg 2018 URGJENT

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:09 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shitet Peugeot 208 Allure 1.6 HDI NAFTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 3XR-Line

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:15 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel Vectra c Automatik

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Drenas

Mercedes w123

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Drenas

mercedes w123

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:14 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line me dogan

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:44 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

135 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra 1.9 dizell per golf 2.3 gjeta audi kombi t2 t3 t4

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:42 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S R15

135 EUR Price Reduced

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:31 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Burim

Fiat ducato i sapo ardhur nga CH

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

�������� Passat B8 2.0 tdi dsg 4motion 190ps

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 23:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Laser meter profesional rimbushes

38 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 12:02 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Ford fokus 2.0 tdci automatic leda-xenon-bixenon titanium i

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 12:02 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Astra 1.7 cdti facelift i doganuar

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 12:01 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel astra j 1.7 cdti ecoflex facelift i doganuar

7 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 11:25 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Prishtinë

Citroen C5 1.6 HDI Facelift Viti 2006 RKS Panoram PERFEKTE

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 11:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Multivan  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse Tel ☎️ 049/883-399

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 11:22 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 11:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Kombi  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 10:18 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

Audi A6 2.0 TDI FaceLift Ultra Matrix RKS ( Ndrrohet )

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 01:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

caddy 2008 2.0 SDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 01:41 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Qer 09:46 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

Citroen Pa Dogan 2016

5 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 14:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

Audi Q7 3.0 tdi

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
16 Jan 13:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

Audi Q7 + A6 (3.0 tdi)+ Opel Insignia 2.0

35 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vectra c 3.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione