Xdrive | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 764
Renault , 3
Škoda , 2
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Xdrive,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Xdrive Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:59 ,

Shitet BMW 320d M packet xDrive

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:30 ,

BMW 535 M Paket Xdrive

Histora e veturës

23 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:45 ,

Bmw X1 20d Xdrive 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:55 ,

BMW X3 2.0 Xdrive 2012 124 000 km nga Zvicra

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:52 ,

BMW X3 2.0 Xdrive 2012 124 000 km nga Zvicra

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:53 ,

Bmw 320 d Xdrive viti 2011 (RKS)

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:45 ,

Bmw 530D XDRIVE 3.0 2014 Automatik

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

Bmw X1 20D Xdrive Facelift

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:42 ,

Bmw X3 30D Xdrive 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:37 ,

Bmw M550 Dizel Xdrive nga Zvirra Full fulll

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:03 ,

BMW M550 Dizel Xdrive full nga Zvicrra

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:20 ,

BMW 740d Xdrive Long-verzion 30-12-2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 ,

BMW GT 2.0 DIZEL **XDRIVE** AUTOMATIK VITI 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:54 ,

Bmw 320 d 2014 xdrive Automatik iposadoganuar

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:53 ,

BMW X3 2.0 XDRIVE AUTOMATIK VITI 2011 PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:44 ,

BMW 530 AUTOMATIK 2008 Xdrive

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:54 ,

Bmw x3 3.0 d xdrive viti 2012 rks gjendje perfekte

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:47 ,

BMW 535 xDrive M paket Facelift

Histora e veturës

22 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:19 ,

Bmw M550 Dizel Xdrive nga Zvirra Full fulll

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:06 ,

BMW X3 2.0 Xdrive 2012 124 000 km nga Zvicra

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:24 ,

Bmw 530 GT XDrive 2012

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 22:14 ,

Bmw 320 Xdrive

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 21:13 ,

Bmw GT530 xdrive

Histora e veturës

14 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 20:16 Shitorja ,

BMW 320D xDrive Automatic ����

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 20:15
Linku:
Shitorja ,

BMW X1 xDrive 18d Automatic ����

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 18:36 ,

Bmw X5 Xdrive 30d Facelift

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 17:52 ,

BMW 3-she

Histora e veturës

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 16:33 ,

Bmw 320 Mpakete xDrive

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 13:23 ,

BMW X3 2.0 Xdrive 2016 RKS rexhistrimi i par

Histora e veturës

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:22 ,

Bmw 530 xdrive

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 10:35 ,

Shitet vetura Bmw X3 20D Mpacket xdrive 2017

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 10:07 ,

BMW 320d xdrive 184ps

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 10:07 ,

BMW 320d xdrive 184ps

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 09:54 ,

BMW X5 35D, XDRIVE PANORAMË

Histora e veturës

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 09:47 ,

Bmw M550 Xdrive 384 Ps Fulll opcion nga Zvicrra

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 17:46 ,

Shitet BMW 525 xdrive 2008 automatik 3.0

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 12:48 ,

Bmw X5 40d X\Drive 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 12:46 Shitorja ,

BMW X5 M 50D xDRIVE 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Xdrive | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Xdrive në kategorinë Vetura | BMW | X5 | X-modele
  • Xdrive në kategorinë Vetura | Audi | A4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione