Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pezo - Vetura Të gjitha në Kosovë

Peugeot , 51
Opel , 7
BMW , 4
Toyota , 4
Nissan , 2
Škoda , 2
Daihatsu , 1
DeTomaso , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pezo , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pezo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Therandë

GOLF 4 1.9 TD(i) 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:12 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Ferizaj

Pezo. 208.

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:56 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 06.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 03:55 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 08.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 01:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

120 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 16:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT 1.9 T(DI) AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 19:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Deçan

shitet vetura fox 1.4 disel rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Maj 19:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 sdi rks 7 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 18:56 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

SHITET & NDRROHET TOYOTA 4RUNNER

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 11:22 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Therandë

BMW X5 3.0D AUTOMATIK��

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 08:03 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjilan

Pezo Dizel "2017 godiste

5 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 20:35 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Pezo Dizel 2017 god

5 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 20:13 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjilan

Peugeot 2017 godine Dizel

5 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 14:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 Sdi 1 vit rks servis te sapo kryer

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK / TIPTRONIK RKS 1 VIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT B5 1.9 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:08 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Therandë

DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO DIZELL

3 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 20:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

MITSUBISHI L200

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Shitet caddy 2.0 sdi 1 vit rks

05 Shk 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

vw Passat 1.9 Tdi 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 13:53 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 01:45 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER 3.0 TD 4X4 ����

5 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 11:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Therandë

FIAT PUNTO

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 05:20 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

15 Dhj 23:19 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER

5 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 04:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Therandë

OPEL CORSA 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 16:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Prizren

Peugot Boxer na prodaju

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 09:33 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

48 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 13:55 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

Toyota 4Runner

4 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 12:36 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Therandë

Mitsubishi Pajero 2.5 Turbo Dizell

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 05:40 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Prishtinë

pezo 307

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 18:00 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Prishtinë

pezo 307

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 23:39 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Gjilan

pezo 206 me klim

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 22:36 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Gjilan

pezo 206

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 21:12 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Gjilan

Pezo 206

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 20:30 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Gjilan

Pezo 206

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 23:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

VW Caddy

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 18:52 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opell

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 13:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

Vw caddy

3 150 EUR

25 Mar 19:30 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Prishtinë

Prodajem auto pezo 307

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 02:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

VW TOURAN 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 13:16 Vetura  ·  Peugeot  ·  406  ·  Fushë Kosovë

Peugeot 406

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 09:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Ferizaj

Shitet mercedes B200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR Price Reduced

31 Jan 13:16 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Therandë

BMW 525D AUTOMATIC

2 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 03:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK 2013 RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 10:16 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Therandë

Shitet ose ndrrohet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 10:13 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Therandë

Opel Meriva 1.7cdti

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pezo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione