Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

t6 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 45
Citroën , 15
Ford , 14
Peugeot , 12
Audi , 9
BMW , 8
Fiat , 6
Renault , 6
Kia , 4
Seat , 3
Škoda , 3
Volvo , 3
Jeep , 1
Nissan , 1
Pontiac , 1
Saab , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe t6,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj t6 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:42
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI A4 50TDI 126.XXX E DOGANUAR 3x S-LINE -2019

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online

Sot 17:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

Urgjent! Kombi T6 2.0 automatik ”

9 999 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:14 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.9 diesel SDI Pa Dogan.

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK 140.000KM I DOGANUAR 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:19 Vetura , Prishtinë

������Citroen Berlingo 1.6HDI 2008 me Klim������

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Vetura , Prishtinë

������ Seat Inca 1.9SDI 2003������

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Vetura , Prishtinë

������VW Caddy 1.9SDI 2003������

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:17 Vetura , Prishtinë

������ Opel Combo 1.3CDTI me Klim������

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:17 Vetura , Prishtinë

������VW Caddy 1.9SDI 2003������

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 Vetura , Prishtinë

������VW Caddy 1.9TDI 2003������

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi automatik me klim me RKS VITI P. 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:54 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi me klim i ardhur nga Zvicrra viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:54 Vetura , Fushë Kosovë

lt crafter 2.5 tdi me prokolic me hibebin i ardhur CH

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:54 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 316 cdi me prokolic mrapa 4.5 metra i gjat

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:51 Vetura , Fushë Kosovë

lt vito 113 cdi viti i prodhimit 2013 i ardhur nga ZVICRRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:51 Vetura , Fushë Kosovë

lt crafter 2.5 tdi me RKS QMIMI 5300 E 6 muj regjistrim

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:50 Vetura , Fushë Kosovë

lt crafter 2.0 tdi me klim i po sa ardhur nga Zvicrra

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:50 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi maksi me klim me dogan pagune

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:49 Vetura , Fushë Kosovë

lt caddy 2.0 tdi me klim model i ri i po sa ardhur viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 14:48 Vetura , Fushë Kosovë

lt t5 2.5 tdi me klim me liber servisi 153 mijë i CH ardhunë

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 14:20 Vetura , Prishtinë

Shes Kombin VW T6 disel 9 ulse me RKS

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:44 Shitorja Vetura , Mitrovicë

KOMBI T6 TRANSPORTER 2.0 TDI 2011 Sapo ardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 Vetura , Gjilan

Range rover

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:19 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 Vetura , Prishtinë

Mercedes Vito 2.2 CDI MAXI 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:17 Vetura , Prishtinë

Renault Master 2.5 Dci Maxi 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:11 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT TDI I DOGANUAR 2013

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT AUTOMATIK 136.000 KM 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE I DOGANUAR 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Leon 2017 1.6 Dizel

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Vetura , Therandë

Mercedes Vito 114 pa dogan ����

15 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:48 Shitorja Vetura , Mitrovicë

KOMBI T6 TRANSPORTER 2.0 TDI 2011 Sapo ardhur 245554 km

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 Vetura , Vushtrri

Shitet T6 Transporter 2010 DSG pa dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:15 Vetura , Fushë Kosovë

T6 KAMIONETE 2010 - 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:59 Vetura , Therandë

Range Rover evoque SUPER GJENDJE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:42
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI A4 50TDI 126.XXX E DOGANUAR 3x S-LINE -2019

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 18:36 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Doblo Maxi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:07 Vetura , Prishtinë

BMW 120d 2.0 DIESEL 2014

6 699 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:06 Vetura , Ferizaj

FORD FOCUS 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:06 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:43 Vetura , Prishtinë

Shitetn fellnet audi 255/55/19 te reja pa perdor

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:42 Vetura , Prishtinë

Shitet sprinter 316cdi pa dogan frigo 2005 klim -20

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:37 Vetura , Prishtinë

Shitet vw t5 1.9 tdi me dogan pagume Klim 2006 maxi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj t6 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • t6 në kategorinë Makina
  • T6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T6
  • T6 në kategorinë Makina
  • T6 në kategorinë Makina
  • t6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touran
  • T6 në kategorinë Vetura | Ford
  • T6 në kategorinë Vetura | Fiat
  • T6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • t6 në kategorinë Vetura | Citroën | Xsara Picasso
  • T6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5 të tjera | T5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione